Предлагам подписи във форуми & аватари.

aWeS

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Добър вечер,

Предлагам подписи в следните форуми & аватари :

motiongfx.eu [Мнения: 436 / Разглеждан: 325 / Репутация: 72 Добър] - Форума е мой.
cs-bg.info [Мнения: 1207]
cms-bg.com [Мнения: 53/ Разглеждан: 99 / Репутация: 8 Неутрална]

В подписите слагам текст / банер за 1 $ те ще стоят една седмица.
Ако искате и аватар да Ви сложа, цената им е 1 $ (ако Вие дадете аватара), ако нямате и искате аз да направя 2 $.

===========================================================================================================
6821 мнения / 353 регистрирани /

В motiongfx.eu мога също да Ви направя тема в Партньори, който да стои вечно или, "Пренасочващ" раздел във вашият сайт за 1 седмица.
На ден влизат най-малко 50 регистрирани потребители във форума, посещения можете да видите тук: https://www.tyxo.bg/d/136975/daily
Тема в партньори, който да стои вечно струва 7$.
Раздел преносочваш във вашият сайт за една седмица струва 4$.


Заплащането става само чрез PayPal. :)
 
Последно редактирано:
От: Предлагам подписи във форуми & аватари.

Добре намалих цените.
 
От: Предлагам подписи във форуми & аватари.

Ей ама един дол дренки сте всичките нови, дето изведнъж ви е светнало, че от нетЯ пара се изкарва.
Продаваш "вечни" линкове в форум, който също продаваш. А ако го купи някой и махне линковете?

Това какво е?

За това почервенявате за нула време. Научете се на коректност бе!
 
От: Предлагам подписи във форуми & аватари.

Не Ви разбрах, но аз съм докладвал темата да махнат, защото съм се отказвал да го продам. И прочетете темата внимателно за линковете, не съм казал, че ще са "ВЕЧНИ" там. За коректността съм си коректен, но във форум съм нов и знам, че ми нямате доверие. Но може да Ви предтавя само това:

BaTLLeL4o каза:
Много точен човек. От него поръчах дизайн и за 2 дена беше готов. + 1 vouch :eek:
S.Bozhinov каза:
+1 VOUCH. Поръчах дизайн и беше готов за отрицателно време. Спази всички срокове и мойте изисквания.
LSS каза:
+1 Пича е точен взех си домейн от него евала.
Morpheus. каза:
aWeS е много точен, особено като го познавам от много време и 1 път не ме е излъгал. :)
Disrespectt каза:
Много точен човек!


cs-bg.info...
 
От: Предлагам подписи във форуми & аватари.

Добър вечер,

Предлагам подписи в следните форуми & аватари :

motiongfx.eu [Мнения: 436 / Разглеждан: 325 / Репутация: 72 Добър] - Форума е мой.
cs-bg.info [Мнения: 1207]
cms-bg.com [Мнения: 53/ Разглеждан: 99 / Репутация: 8 Неутрална]

В подписите слагам текст / банер за 1 $ те ще стоят една седмица.
Ако искате и аватар да Ви сложа, цената им е 1 $ (ако Вие дадете аватара), ако нямате и искате аз да направя 2 $.

===========================================================================================================
6821 мнения / 353 регистрирани /

В motiongfx.eu мога също да Ви направя тема в Партньори, който да стои вечно или, "Пренасочващ" раздел във вашият сайт за 1 седмица.
На ден влизат най-малко 50 регистрирани потребители във форума, посещения можете да видите тук: https://www.tyxo.bg/d/136975/daily
Тема в партньори, който да стои вечно струва 7$.
Раздел преносочваш във вашият сайт за една седмица струва 4$.


Заплащането става само чрез PayPal. :)

Не съм сляп.

Един пост в другата тема: "Вече не се продава" е достатъчен.
 
От: Предлагам подписи във форуми & аватари.

Както съм казал по горе:

аз съм докладвал темата да махнат, защото съм се отказвал да го продам.


Само не разбрах защо ми давате "-" ? Тъй като не съм измамник и не е мой вината, че модераторите не са видяли доклада. :)
 

Горе