Предлагам преводи от и на английски език

alex99

Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Здравейте!

Пишете ми, ако имате нужда от преводач на английски език. Имам нужните квалификации, както и няколко години опит. Качеството е гарантирано. Стандартна цена - 7 лв. за 1800 символа (стандартна машинописна страница). За всеки конкретен проект е възможен коментар, в зависимост от вида на документа/текста.

Ако имате нужда от превод на нещо не твърде тежко от немски език - също съм насреща.
 
От: Предлагам преводи от и на английски език

Здравейте!

Пишете ми, ако имате нужда от преводач на английски език. Имам нужните квалификации, както и няколко години опит. Качеството е гарантирано. Стандартна цена - 7 лв. за 1800 символа (стандартна машинописна страница). За всеки конкретен проект е възможен коментар, в зависимост от вида на документа/текста.

Ако имате нужда от превод на нещо не твърде тежко от немски език - също съм насреща.

Бих те посъветвала да предложиш портфолио: примерен текст, преведен от теб. Поставяла съм тук мои материали (без притеснение) - считам се за добър професионалист.

В този формат са достижими посочените от теб хонорари, но те изискват повече от кратко представяне.

Успех,
Лил
 
Последно редактирано:
От: Предлагам преводи от и на английски език

Ако искаш мога да ти дам един текст - кратък и ще видим как превеждаш. Уча английски от 10 години и мисля, че го разбирам езика. Пиши на ЛС ако си съгласен
 
Последно редактирано:
От: Предлагам преводи от и на английски език

Получих превода сравнително бързо, човека пише грамотно, на местата където не беше сигурен как да се преведе накрая ме попита кое как е, което малко преводачи, с които съм работил го правят. Един съвет: разгледай какви са цените на другите преводачи в този форум напр. Lill,harkon и dianapetrova и се ориентирай от техните :)
 
Последно редактирано:
От: Предлагам преводи от и на английски език

Да си вдигна малко обявата, с намаление на цените.

Нова цена - 5 лв на машинописна страница. :neutral:
 

Горе