Предлагам преводи от и на английски език

От: Предлагам преводи от и на английски език

Колежката е много коректен и професионален преводач справи се повече от перфектно със моята поръчка. Много съм доволен и ви я препоръчвам ако ви трябва професионално написани статии на перфектен английски. :)
 
От: Предлагам преводи от и на английски език

Благодаря от сърце за прекрасните думи, все пак нещата са взаимни - когато и поръчителят е така коректен и е професинолист, нещата се получават много лесно. Аз също мога да препоръчам колегата като такъв с две ръце.

Очаквам и се надявам на нови оферти!
Хубав ден на всички!
 
От: Предлагам преводи от и на английски език

Кореспонденцията с нея беше перфектна , а пък за работата да не говорим. Ако ви трябва човек с перфектно езиково ниво- не се чудете дали да се обърнете към нея. :)
 
От: Предлагам преводи от и на английски език

Колега, благодаря от сърце за хубавите думи. От своя страна мога само да кажа, че просто в случая поръчителят беше перфектен - търпелив, позитивен и безпроблемен в комуникацията. Благодаря отново!
 
От: Предлагам преводи от и на английски език

Аз също пиша статии, ако се интересувате пишете ми лично съобщение.
 
От: Предлагам преводи от и на английски език

Аз също пиша статии, ако се интересувате пишете ми лично съобщение.

Ния - бъди коректна, направи си собствена тема, недей така в темата на другите!
 
От: Предлагам преводи от и на английски език

Здравейте! Валидна ли е още обявата?
 
От: Предлагам преводи от и на английски език

Здравейте, да, валидна е, но ми се струва, че нещо сте се объркали. Аз предлагам тази услуга, а не търся човек, който да пише или превежда. Не мога да разбера защо сте писали в няколко такива обяви, по-добре направете няколко мнения, колкото са нужни във форума и си създайте своя обява.
 
Последно редактирано:
От: Предлагам преводи от и на английски език

Лили, така е, гледам и в пазара пишат много. Иначе за работата ти няма спор, че е супер. Една препоръка - на линка в подписчето му липсва един надпис, който да привлича клиентите. Така гол линк е малко наслука. Поздрави и успех.
 
От: Предлагам преводи от и на английски език

Даниел, много благодаря за препоръката, не знаех, че мога да добавям и изречения, но човек научава нещо ново всеки ден :) Страхотно е така, когато има колегиалност и имаме уважение един към друг. Благодаря ти.
 
От: Предлагам преводи от и на английски език

[ url=http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=26999]Само трябва да напишеш каквото желаеш и да премахнеш разстоянията в квадратните скоби.[ /url]
Иначе за колегиалността, права си. Работа има за всички. Жалко, че малко хора го осъзнават и винаги има дразги и неприятности. Съжалявам за офтопика.
 
От: Предлагам преводи от и на английски език

Привет отново на всички колеги. Тъй като към края на другата седмица приключвам с поетите поръчки, се надявам да има желаещи да работим върху нови проекти! Обаждам се предварително, за да може спокойно да се обсъдят и коментират нещата!

Усмихнат ден от мен!
 
От: Предлагам преводи от и на английски език

Здравейте, интересувам се от Вашите услуги. Как може да обсъдим подробности?
Благодаря
 
От: Предлагам преводи от и на английски език

Здравейте, интересувам се от Вашите услуги. Как може да обсъдим подробности?
Благодаря

Здравейте,

Благодаря Ви първо, че се интересувате от услугите ми. Може да ме потърсите на скайп, ако е удобно или на имейл. Ще Ви напиша лично за подробности.

Поздрави!
 
От: Предлагам преводи от и на английски език

@p.georgiev i @mashina Имате лични съобщения, моля погледнете във входящата поща! Хубав ден!
 
На разположение за нови задачи, възможност за поемане на пакети статии и преводи , ще очаквам запитвания :)
 
Здравейте, колеги! Готова съм за нови поръчки - преводи, статии, набор на текст, субтитри. Пишете и предлагайте смело!
 

Горе