Предлагам преводи от и на български език

xainov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
33   0   1
Здравейте,
аз и моят сайт предлагаме преводи между български и:
- английски;
- руски;
- немски;
- полски;
- македонски;
- босненски;
- хърватски;
- сръбски;
- турски;
- румънски;
- италиански;
- испански;
- чешки;
- френски;
- португалски;
- грузински;
- арабски;
- гръцки;
- китайски;
- японски.
Цената зависи от вида и обема на текста. Стандартната цена(за по-разпространени езици и нормален литературен текст) е 7лв/страница А4 - до 1800 символа. 2 вида поръчки: обикновена (до 10 страници - 2 работни дни, над 10 страници - в зависимост от обема); експресна (до 10 страници - 24 часа, над 10 страници - в зависимост от обема). Възможен е и превод между различните езици, но там цената е по-висока, разбира се. Фактури не се издават, управлявам сайта като физическо лице.
Контакти: ЛС тук, е-мейл: [email protected], телефон: 0884022477
 
Последно редактирано:
От: Предлагам преводи от и на български език

Здравейте, търся преводач за преводи от/на италиански и френски на продуктови описания и в последствие на кореспонденция с клиенти.
Ако сте заинтересовани, моля свържете се с мен тук, на beo [at] beo.bg или скайп: lubomir.christov
 
От: Предлагам преводи от и на български език

Здравейте! Актуална ли е още обявата?
 
Браво!
Професионално представена тема.

Интересува ме как гарантирате качеството на превод в сайта?
Чисто любопитство :)
 
От: Предлагам преводи от и на български език

Качеството се гарантира от професионалността на преводачите. Всеки един от нашите преводачи притежава филологичско образование или солиден опит в своята езикова сфера.
 
От: Предлагам преводи от и на български език

Търся преводач на Гръцки за услугите( превод на текстове за сайт((периодично)) и превод на кореспонденция ((ежедневно, но до 3-5 сравнително кратки писма)). Моля да ми върнете отговор ако това представлява интерес за Вас и съответно ориентировачни цени. Благодаря!
 

Горе