Предлагам продукт за онлайн магазини с категория Авто.

senik

Member
Здравейте ,

Аз съм нов във форума ( като регистриран потребител ) , но от дълго време го чета и разглеждам. Искам да направя предложени към всички собственици на онлайн магазини с графа Авто. Предлагам продукт неразработен на българския пазар ( които е доста гладен за него ). Ако някои има интерес , нека да ми пише едно ЛС , и аз ще му изпратя цялата информация относно продукта :)
 
Последно редактирано:
От: Предлагам продукт за онлайн магазини с категория Авто.

Ще дам малко информация относно продукта. Изразява се в Комплект за възстановяване на кожа и винил, в комплекта са включени всички нужни бои , лакови покрития , пособия и инструкции за пребоядисването. Не смятам да разпространявам продукта в много магазини , може би 5-6. И за да не звуча все едно съм намерил от някъде някакви боички и се опитвам да ги пробутвам на колегите във форума , ще кажа , че по системата която предлагаме сме се занимавали и работили повече от 2 години. В последствие решихме поради мнението на много от гражданите " че тази услуга е прекалено скъпа " да предлагаме консумативите и всеки потребител сам да си извърши ремонта. Относно произхода на комплекта , боята я поръчваме в големи разфасовки от Англия и тук я комплектоваме в по малки количества , достъпни за всеки потребител. Ако някои има интерес към тази система , нека да пише , ще му покажем резултати , статистики , снимки и тн.
 

Горе