Предлагам: Предлагам работа - Създават инстаграм акаунти

Adnancobeed

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, предлагам една "лесна" работа от вкъщи, като допълнителен доход. Работа се състои в това да се създават инстаграм акаунти без значение от потребителското име. Който се интересува да ми пиши за повече информация
 
Здравей, може ли повече инфо на лични Р





Рр
абота се състои в това да създадете акаунти в инстаграм. Първо си създавате имейл и с тоизи имайл създавате акаунти, с един имейл мисля че може да създадете около 5 акаунта може и повече после отново създавате имей и с този имай пак създавате акаунти. Няма значение какво ще е потребителските имена на тези акаунти само се изисква паролите на всички акаунти да са еднакви. Трябва някъде да ги напишете потребителските имена на акаунтите и паролата и да ми ги предадете. За 1 акаунт предлагам 0, 20ст. Тоест за 10 акаунти 2лв, за 1000акаунта ще ви платя 200лв а над 1000акаунти плащам по 40ст за всеки акаунт

Здравей, може ли повече инфо на лични

Здравей, може ли повече инфо на лични
Работа се състои в това да създадете акаунти в инстаграм. Първо си създавате имейл и с тоизи имайл създавате акаунти, с един имейл мисля че може да създадете около 5 акаунта може и повече после отново създавате имей и с този имай пак създавате акаунти. Няма значение какво ще е потребителските имена на тези акаунти само се изисква паролите на всички акаунти да са еднакви. Трябва някъде да ги напишете потребителските имена на акаунтите и паролата и да ми ги предадете. За 1 акаунт предлагам 0, 20ст. Тоест за 10 акаунти 2лв, за 1000акаунта ще ви платя 200лв а над 1000акаунти плащам по 40ст за всеки акаунт
 
Здравейте, предлагам една "лесна" работа от вкъщи, като допълнителен доход. Работа се състои в това да се създават инстаграм акаунти без значение от потребителското име. Който се интересува да ми пиши за повече информация
Здравей пиши на личнл
 

Горе