Предлагам работа в ebay с мои и ваши профили

Djokova

New Member
Продават се главно антикварни стоки и вехтории, плетива, часовници, уникални неща и много други 10 до 10 000 $
Работата е много :) продуктите са много, изкупуваме на територията на цялата страна след което продаваме сравнително евтино затова се очакват големи обороти в ebay

1. Получавате служебен автомобил
2. Идвате за стока или ви се осигурява офис, склад, квартира в София
3. Снимате продукцията с подсигурен фотоапарат
4. Измисляте история произход и т.н ако се налага
5. Продавате и изпращате с пощи или куриери

Заплащането е по споразумение може твърда заплата и % може и само % от оборота не от печалбата

Значи ако сте продали за 7000$ оборот получавате 20% 1400$ (когато е малък оборота ще сте на по-голям %) иначе казано подсигурявам всички удобства за работа с ebay освен кола мога да взема и компютър, таблет, телефон всичко необходимо. Вашата задача е да работите отговорно да имате постоянен контакт с клиентите да сте учтиви и т.н с няколко думи казано да знаете да работите с ebay

amberfaturan [@] gmai [.] com
 
Последно редактирано:
От: Предлагам доходна работа в ebay с мои и ваши профили

Може ли линк към примерни стоки, които продавате?
 
От: Предлагам работа в ebay с мои и ваши профили

Продават се от плетива до значки, медали, монети, вази, отливки, броеници, картини, гоблени, кутии, играчки, декорации, някой скъпи и малки мебели, покривки, килими, броеници, обработен/необработен кехлибар, уникални предмети от бита, старинни/съвременни чанти и много други
 
От: Предлагам доходна работа в ebay с мои и ваши профили

Продават се от плетива до значки, медали, монети, вази, отливки, броеници, картини, гоблени, кутии, играчки, декорации, някой скъпи и малки мебели, покривки, килими, броеници, обработен/необработен кехлибар, уникални предмети от бита, старинни/съвременни чанти и много други
 
От: Предлагам работа в ebay с мои и ваши профили

Не знам в кой раздел е подходящо да пусна темата затова пуснах на две места за да се вижда
 
От: Предлагам работа в ebay с мои и ваши профили

това да не е OLX :)
 
От: Предлагам работа в ebay с мои и ваши профили

Здравейте имам интерес можете да се свържете с мен чрез емайл
 
От: Предлагам работа в ebay с мои и ваши профили

Здравейте,имам интерес.Ако все още търсите хора бихте ли ми изпратили подробности на ЛС.
 
От: Предлагам работа в ebay с мои и ваши профили

Не разбрах защо е необходима служебната кола?!?

Човека е написал, че тя е с цел да те улесни като отиваш да вземеш стоката от него за да я изпратиш по пощата ти. ;)
 
От: Предлагам работа в ebay с мои и ваши профили

A кажете какво изкупувате и по какъв начин определяте цените на стоките които купувате?
 
От: Предлагам работа в ebay с мои и ваши профили

Здравейте,имам интерес.Ако все още търсите хора бихте ли ми изпратили подробности на ЛС.
 
От: Предлагам работа в ebay с мои и ваши профили

Търсите ли още хора аз се интересувам от работата, моля пишете ми ако търсите?
 
Здравейте,имам интерес.Ако все още търсите хора бихте ли ми изпратили подробности на ЛС.
 
Направо съм изумен от "търсещите" работа!Вие търсите работа по примамлива позиция и вместо да пишете на оставения от жената е-mail:Да ви пишела тя!!!Ами представете се,на колко сте години,имате ли някакъв опит с подобна позиция,къде живеете,знаете ли английски....
Сериозен човек(работодател при това) не би обърнал внимание на това неадекватно поведение!Не го казвам да се заяждам-трябва да се научите кой кого трябва да търси!
Със здраве!
 

Горе