Предлагам работа, малък сайт.

liki123

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте, търся някой да направи един малък сайт. Сайта ще бъде от 4 страници-начало, продукти, статии и контакти. Става въпрос за продукти от диворастящи гъби и плодове. Това няма да бъде електронен магазин, просто един вид каталог на произвежданите неща, който засега не са никак много. Сайта ще бъде на три езика. Няма проблем да бъде и готов шаблон, които спечели поръчката заедно ще го изберем . Съдържанието ще си качвам сам, но от вас ще искам да го качите на хоста /имам/. Ами като цяло е това. Ако имате допълнителни въпроси на лично. Който има желание да свърши работата, да пише на лични цена, за времето няма проблем мисля че за 1-2 дена могат да се направят нещата.
 
От: Предлагам работа, малък сайт.

баце ако искаш намери ме в скайп: jeims_pi4a и ще поговорим и договорим за цената
 
От: Предлагам работа, малък сайт.

Темата остава активна до утре на обяд, след това ще отговоря на избраните от мен предложения. За пореден път се убедих че тук е пълно с качествени хора и специалисти. Благодаря.
 
От: Предлагам работа, малък сайт.

А би ли казал дали държиш да имаш конкретна оферта за да отговориш? Тъй като съобщението, което писах беше с идеята да изкоментираме нещата и да предложа добро решение, но отговор нямам. Та да знам дали да чакам такъв изобщо.
 
От: Предлагам работа, малък сайт.

Внимавай как избираш, освен с качествени хора тука е пълно и с мошеници.
 
От: Предлагам работа, малък сайт.

Лики, ако наистина е малък сайта, аз ще ти го направя без пари - ей така, на добра воля. Само хостинга и домейна ще си поемеш ти (хостинг, разбрах че имаш).

Предложението ми е напълно сериозно. Ако искаш, пиши ми на ЛС скайпа ти или мейла ти - каквото ти е удобно за връзка.
 
От: Предлагам работа, малък сайт.

Здравейте, избрах си едно момче с добра репутация. На доста от останалите съм отговорил на лично. Както и на много не съм отговорил, все пак предложенията бяха над 25. Благодаря на всички, който се включиха. Затварям темата.
 

Горе