Предлагам работа - публикуване на обяви в сайтове за обяви, копи пейст работа

Maverick

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
194   0   1
Търся човек който да публикува няколко обяви във всички български сайтове за обяви.
Аз предоставям информацията: текста, снимките, цента, контакти...
От вас се иска само да ги публикувате и да ми предоставите репорт във вид на линкове към съответните обяви + данните за вход във сайтовете.

За сега обявите са ~10 бр. но за в бъдеще планирам да са повече.

Тук има над 200 сайтове за обяви. 200*10 = 2000 обяви като за начало.

Най-ниската оферта печели! Моля изпращайте ги на ЛС!
 
От: Предлагам работа - публикуване на обяви в сайтове за обяви, копи пейст работа

Имате ЛС ! :)
 
От: Предлагам работа - публикуване на обяви в сайтове за обяви, копи пейст работа

Ако не разбирате нещо, прочетете обявата. Ако пак не ви е ясно, прочетете я отното. Ако пак имате въпроси, то най-вероятно не сте за тази работа. Аз по-подробно обяснение от това не мога да дам, съжалявам.
 
От: Предлагам работа - публикуване на обяви в сайтове за обяви, копи пейст работа

Към момента работя с един потребител. Но ако цента е добра, мога да наема още един човек.
 
От: Предлагам работа - публикуване на обяви в сайтове за обяви, копи пейст работа

Имаш Лично
 
От: Предлагам работа - публикуване на обяви в сайтове за обяви, копи пейст работа

Темата е от 2013! Към момента не е актуална!
 
От: Предлагам работа - публикуване на обяви в сайтове за обяви, копи пейст работа

Къде пък видя че има над 200 сайтове за обяви?
 
От: Предлагам работа - публикуване на обяви в сайтове за обяви, копи пейст работа

То може и да има, но 2000 обяви изобщо не е малко. За какво време изисквате да се публикуват тези обяви?
 
От: Предлагам работа - публикуване на обяви в сайтове за обяви, копи пейст работа

@ Пеко Таков и @ sixking , не четете ли Български език или трупате мнения? Не виждате ли точно над Вашите мнения какво е написал колегата, започнал темата:


Темата е от 2013! Към момента не е актуална!
 

Горе