Предлагам работа

horne

Member
Рейтинг - 0%
0   2   0
Статиите трябва да са свързани със следните ключови думи :

Новини
Световни новини
Пари
Пазари
Валутни курсове

Заплащане според това на какво ниво сте !

Места : 2
Задължителен пробен период ! (3 дена)
Мин. статии на ден : 5

Плащане от 0.10 до 2.50 лева на статия ! ( В зависимост от това колко коментара и дали е писана от Вас !)
 
От: Предлагам работа

Плащане от 0.10 до 2.50 лева Ебаваш ли се с нас? На кой писател му дреме ако сайта ти има 50 посещения на ден и няма коментари .
 
От: Предлагам работа

Ходи се подигравай на хора от друг форум.... 0.10-2,50лв.... ходи се прегледай
 
От: Предлагам работа

Ъ....малко ти е ниска цената и леко несправедлива ми се чини. Ако сайта ти няма посещения дали само копирайтъра ти е виновен?
 
От: Предлагам работа

10 Стотинки ? Извинявай поне един лев да беше казал ама 10 стотинки хахаххаха ще седна цял ден ще напиша 15 статии и ще ми дадеш 1.5 да си зема една пица :)
 
От: Предлагам работа

Аз жестоко се съмнявам някой нормален човек да седне да пише смислена статия за десет стотинки , че то има форуми дето предлагат по десет цента за пост а тук говориме за контент помагащ на нечии сайт да печели.
 
От: Предлагам работа

Според мен никой няма да се навие за тези нищожни цени.. !
 
От: Предлагам работа

Ааа може и да се навие някой, то вече "лудите" не ги прибират из лудниците и могат да си щъкат и из нета. Току виж някой се навил ;)
 
От: Предлагам работа

Момчето е младо, не ги разбира нещата... :)
 
От: Предлагам работа

Любопитното тук е и кой определя нивото? Ако ще е този от снимката - не благодаря.
 
От: Предлагам работа

Е, той може да е намерил вече някой. Сериозен на високо ниво...за 2.50, с тридневен изпитателен срок. :)
 

Горе