Предлагам работа

iontchev

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Предлагам работа и търся хора, които отговарят на следните условия:

- Да са на възраст до 29 г.

- Да живеят в София или друг голям областен град

- Да са безработни, да са регистрирани в бюрата по труда или да имат право да се регистрират

- Да имат са завършили семестриално някоя от следните специалности: журналистика, връзки с обществността, право, социални дейности, държавна администрация, политология, философия.

Тези условия са ми необходими, защото става въпрос за кандидатстване по програмата "Старт в кариерата". Тя осигурява трудов договор на минимална работна заплата. Допълнително ще сключим граждански договор, сумата ще варира в зависимост от кадърността и бързото навлизане в работата.

Сигурно се питате къде е най-важното - каква е работата. Става въпрос за много специфичен интернет проект, който трудно може да се опише в няколко думи.

За връзка - през ЛС.
 
От: Предлагам работа

Сигурно се питате къде е най-важното - каква е работата. Става въпрос за много специфичен интернет проект, който трудно може да се опише в няколко думи.

За връзка - през ЛС.

По-добре се постарай да напишеш поне в общи линии каква е работата, какъв човек ти трябва и какво предлагаш насреща. Заплащане имам предвид. Или то ще зависи от постигнатите резултати? :mrgreen: В сегашният и вид твоята обява има само изисквания, което я прави особено НЕатрактивна.

А, и дай друг начин за контаткт, защото няма да можеш да отговориш на личните си съобщения.
 
От: Предлагам работа

Проектът е медия. Системата отказва да ми приеме мейла, а не ми се иска да си напиша телефона.
Ако кандидатите отговарят на гореизброените условия им осигурявам трудов договор на минимална работна заплата за 6 месеца. В зависимост от способностите им и уговорката между нас, се добавя граждански договор или хонорар. Сумата може да варира много - зависи дали назначавам стажант или обучен журналист.
 
От: Предлагам работа

Напиши си имейла в такъв вид: "ime (at) domain (tochka) com" и ще го приеме системата.
 
От: Предлагам работа

Аз ако не се лъжа "старт в кариерата" изтече края на август месец. Една от много добрите програми, които за съжаление беше много слабо популяризирани.
Ето, че министерството е с леко първобитен сайт:
http://www.az.government.bg/Projects/Prog/Mladeji/Frame_Mladeji.htm - програма старт в кариерата

2. В срок до 29.07.2011 г. кандидатите подават в дирекциите “Бюро по труда” по регистрация комплект документи със Заявление за участие в Програмата, в която посочват ведомствата, за които кандидатстват и съответните работни места. Всяко лице може да кандидатства едновременно за три работни места, но само за едно работно място при един работодател по Програмата.
 
От: Предлагам работа

Х. ПРОДЪЛЖИТЕЛНОСТ НА ПРОГРАМАТА Програмата се реализира до края на 2011 г.

Същият линк, който си дал. Знам, че е досадно да се чете докрай.
 

Горе