Предлагам работа

GabrielssR

New Member
Здравейте

Отворих онлайн магазин за дрехи всякакви има каталози за вкарване над 5 000 продукта и търся сериозен човек мъж/жена ,който разбират от опенкарт и искат да се занимават със онлайн магазин реклами всичко е от мен те са комисионна ! По-подробно за цената на ЛС !
 
От: Предлагам работа

Малко се обърках... По-грамотно, ако обичате. Не разбрах това с рекламите и комисионната?!
 
От: Предлагам работа

1 човек 5 000 продукта... мишън импосибъл!
Трябват ти поне 5 роба,
 
От: Предлагам работа

Писах му лично но нямам интерес.
Ето малко пояснително от него:

Предлагам работа на онлайн магазин за вкарване на продукти и т.н поддръжка.
Заплащането е на комисиона от продажбите реклами ще има предполагам и ,че продажби ще има.
 
От: От: Предлагам работа

Писах му лично но нямам интерес.
Ето малко пояснително от него:
След всичко казано до тук се питам защо някой би му помагал, след като сам ще си направи магазин и няма да чака комисионни а ще лапа всичко :) Ей детска работа му се струва на някой живота :) Хахаха
 
От: Предлагам работа

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=53208

Не си го направи сам.
Аз и buymore му го инсталирахме. Аз му го понагласих като да се учи и му сложих една безплатна тема. Нищо не направено по магазина и момчето дори не е прочело документацията. Не са ми добри прогнозите, ама знае ли човек. :rolleyes:
 
От: Предлагам работа

На мен ми е много странно всичко купуваш си домейн и хост за един месец, някой ти инсталира тема и платформа и ти предлагаш работа без и хал хабер да си имаш с какво се занимаваш, сори, ама нещо не схващам изобщо идеята.
Хоп отваряш магазин и вече си готов почваш да изкарваш кинти само стока трее да се вкара и почваш да продаваш, намираш си само кои да ти върши работата, а ти си шефче естествено...
То така ако ставаше ехе, аз отдавна да съм милионер:)
 
От: От: Предлагам работа

На мен ми е много странно всичко купуваш си домейн и хост за един месец, някой ти инсталира тема и платформа и ти предлагаш работа без и хал хабер да си имаш с какво се занимаваш, сори, ама нещо не схващам изобщо идеята.
Хоп отваряш магазин и вече си готов почваш да изкарваш кинти само стока трее да се вкара и почваш да продаваш, намираш си само кои да ти върши работата, а ти си шефче естествено...
То така ако ставаше ехе, аз отдавна да съм милионер:)


Това е истински предприемач, единствено да намери хората, които да му изкарват хляба, а той ако може и да не им плаща :)
 
От: От: Предлагам работа

Ако има стабилен кеш не виждам защо да не е шефчето,но щом магазина е с безплатна тема маи не влиза в тази категория.
Успех на колегата.
 
От: Предлагам работа

Когато целиш дългосрочни инвестиции и имаш дългосрочни планове, първо не молиш някой да ти "инсталва" магазин теми и т.н.т., а отделяш капитал , дори ти изобщо да не знаеш с какво се захващаш, наемаш си хора да ти свършат работата, а не търсиш балъци, остави това, че си закупил домейн и хост краткосрочно, като за експеримент и изведнъж предлагаш работа затова казвам, че ми стана странно, аз си мислех, че момчето ще се учи експериментира и затова му помогнах, но като видях темата се изненадах, иначе нямам нищо против, успех и от мен:|, но нещата не стават по този начин.
 
От: Предлагам работа

А аз посъветвах това новоизлюпено "бизнесменче" да се поограмоти малко, че е безкрайно неграмотен, а на всички ни е ясно, че неграмотници нямат работа в тоя бизнес, те няма да успеят. Интересно ми е на вас, като видите някой такъв неграмотник, не можете ли да разберете, че хич го няма в бизнеса и ще провали не само себе си, но и вас?

buymore, agatha65 - искам да ви питам, след като явно помагате безплатно на несериозници, то на мен ще ми помогнете ли и ще ми инсталирате ли безплатно онлайн магазин?
 
От: Предлагам работа

Това е все едно на втория ден, след като си отворил случаен магазин, да купиш билборд и да кажеш "м'пичове, вие ще получавате комисионна от продажбите".
 
От: Предлагам работа

buymore, agatha65 - искам да ви питам, след като явно помагате безплатно на несериозници, то на мен ще ми помогнете ли и ще ми инсталирате ли безплатно онлайн магазин?

Аз лично не помагам на несериозници, а хора които имат желание да се учат, ама май тук съм се излъгал:)
А що се отнася за безплатните неща, това е похват за прихващане на клиенти и после нали знаиш...
 
От: Предлагам работа

buymore, agatha65 - искам да ви питам, след като явно помагате безплатно на несериозници, то на мен ще ми помогнете ли и ще ми инсталирате ли безплатно онлайн магазин?
Ще ти инсталирам. И по скайп съм консултирала непознати по 2 часа. То никога не се знае кой ще продължи напред.
Инсталирала съм и платени дето сега са ми в папката "Мъртви проекти".
Но в този случай съжалявам, че не е етично да ви покажа чата от скайпа - страшно е.
 
От: Предлагам работа

buymore, agatha65 - искам да ви питам, след като явно помагате безплатно на несериозници, то на мен ще ми помогнете ли и ще ми инсталирате ли безплатно онлайн магазин?

аз да ти инстална едно опънче, само кажи коя версия искаш?
 
От: Предлагам работа

Така...свързах се с момчето в първата от 3-те теми, които пусна след това.

1. Вуйчо му бил собственика на EMAG. :lol: След като му казах, че собствениците на EMAG са румънци той каза, че бил главен мениджър за България.

2. Карал Mercedes

3. В една от първите си теми писа, че работил с над 50 фирми. В последствие се оказа, че бърка дропшипинг и афилиейт.

4. На мен ми каза, че работил от 16 годишен за онлайн магазини и решил да почне сам, имал супер много стока на склад която трябвало да се продава! Имал няколко хиляди евро заделени за реклама.

5. Каза ми, че бил на 21 и ми даде Facebook профил. След това му намерих истинския профил пак със негови снимки и в описанието му пишеше, че е набор 98. :) Това не било неговия профил ми профила на брат му, ползвали го двамата.

6. Казах му, че единствения вариант да му повярвам е веднага да си влезе в онлайн банкирането и да направи screenshot с тея хиляди евро и там да са неговите имена. Парите били на сметката на баща му.

Казах му, че се отказвам и въпреки всичко даже ми звъня по телефона да си променям мнението. На всички вече ви е ясно предполагам за какво става на въпрос. :)
 

Горе