Предлагам размяна на статии в сайтове за дограми и строителство срещу обща тематика

bgtifo

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
24   0   0
Имам общо 5 сайта на тема дограма и строителство (кърти, чисти и извозва), в които предлагам публикуване на гест статии. В замяна ми трябват сайтове на обща тематика, където да публикувам мои материали на различни теми, които бих споделил чрез лично съобщение.

Ако имате интерес пишете ми и ще направим размяната. Имам и един сайт на обща тематика, който може да използвате.

Продължавам да търся и възможност за гест блогинг / пълня с уникално съдържание нови сайтове на обща таматика.

Очаквам оферти!
 
От: Предлагам размяна на статии в сайтове за дограми и строителство срещу обща темат

Ако разрешаваш да публикувам в сайтовете ти текстове и на друга тематика, моля пиши ми и ще разменим :)
 
От: Предлагам размяна на статии в сайтове за дограми и строителство срещу обща темат

Продължавам да търся сайтове на обща тематика, където да публикувам уникални статии... Предлагам сайтове за строителство и дограми + 1 сайт на обща тематика.

Очаквам активност от колегите, които имат нужда от ново съдържание за сайтовете си!
 
От: Предлагам размяна на статии в сайтове за дограми и строителство срещу обща темат

Мога да ти предложа двата сайта от подписа ми. Ако си навит, пиши.
 

Горе