Предлагам реклама във фейсбук страница с гарантирана висока видимост на линка

pst

Member
Рейтинг - 76.9%
10   3   0
Здравейте,

Предлагам рекламирането на ваш сайт във фейсбук страница, с гарантирана видимост на линка:

Пакетите, които предлагаме са:




10,000 виждания (reach) / 4лв.
20,000+ виждания (reach) / 6лв.




Отстъпки: При поръчка за публикуването на повече от 3 линка - отстъпки до 20% от цената

ВАЖНО!: Ние можем само да ви гарантираме, че линк-а ви ще достигне до съответните показвания (reach) пред напълно реални български потребители, но колко от тях ще посетят сайта ви зависи от много субективни фактори (нисша, поднасяне на пр. новина по интересен начин и тн.)

ТЕСТ: При публикуването на новина от новинарски сайт, пакет от 20,000+ виждания ми донесе 2400 посещения.

Страницата и аудиторията пред която ще се покаже вашият линк е Българска.

Оставям темата отворена за потенциални въпроси!

Начини на плащане: ePay / PayPal / Банков превод

Поздрави!
 
Последно редактирано:
От: Предлагам реклама във фейсбук страница с гарантирана висока видимост на линка

ПРОМОЦИОНАЛЕН ПАКЕТ:

За първите трима поръчали някой от пакетите: (макс. 1 линк) - 20% отстъпка от цената!
 
Последно редактирано:
От: Предлагам реклама във фейсбук страница с гарантирана висока видимост на линка

Да ви имам и промоционалните цени
 
От: Предлагам реклама във фейсбук страница с гарантирана висока видимост на линка

Здравей, колко е голяма страницата? Ако може ми я изпрати на лично?
Какви са гаранциите, че линка от 10 лв (без отстъпката:) ще се види от 20 000+ (rich)?

Мерси
 
От: Предлагам реклама във фейсбук страница с гарантирана висока видимост на линка

Здравей, колко е голяма страницата? Ако може ми я изпрати на лично?
Какви са гаранциите, че линка от 10 лв (без отстъпката:) ще се види от 20 000+ (rich)?

Мерси

Гаранцията е, че ако не ви видят линка 20,000+ човека ще ви възстановя сумата, която сте заплатили за услугата.
 
От: Предлагам реклама във фейсбук страница с гарантирана висока видимост на линка

НОВИ, ДОСТА ПО-ПРИЕМЛИВИ ЦЕНИ! :)
 
От: Предлагам реклама във фейсбук страница с гарантирана висока видимост на линка

С колко фена е страницата
 
От: Предлагам реклама във фейсбук страница с гарантирана висока видимост на линка

И как ако не си админ на страницата ще видиш какъв е бил reach-а на линка?

Дайте инфо колко са жените, колко са мъжете. Дайте и подробен процент за жените и мъжете относно годините. Бих искал да видя страницата, но за момента не мога да пускам ЛС, заради ограничението на форума - под 6 поста не може да се пускат лични. Оставяйте мейли, понеже така отказвате някои хора.
 
От: Предлагам реклама във фейсбук страница с гарантирана висока видимост на линка

Предлагам възнаграждение , ако някой ми реши 1 много голям проблем , който е често срещан.
Някои хора вече са намерили решение на проблема с орязани рийч от фейсбук тоест са открили топлата вода , как отново да достигат до повече хора публикациите.
Срещу тази информация ще дам малко възнаграждение , което е 4 фейсбук страници с общ брой над 150 000 фена.
Извинявам се за спам съобщението пиша по тема , в която мисля , че може да бъде намерен отговор на търсенето ми. Поздрави.
 

Горе