Предлагам реклама в информационен сайт

Diana Kirilova

New Member
Рейтинг - 50%
1   1   0
Предлагам реклама в www.besar.bg

Ние сме новосъздадено електронно списание, при нас може да намерите статии от най- разнообразни категории, които могат да заинтригуват вашето внимание.
Най- важното от България и света, новини, политика, световни въпроси, здравни факти, красота, спорт, диети, lifestyle, интимно и мода, селектирани специално за вас.
В Besar може да откриете седмичния си хороскоп. Да играете различни игри с награди, гарантирани от нашите партньори. Да се забавлявате в нашата галерия, да запълните свободното си време с малко смях- вицове и анекдоти.

Статистика: http://tyxo.bg/d/146923/daily

Рекламни позиции-
  1. в горната дясна част на сайта, срещу нашето лого Besar Информирай се-
    • размери- 728х90, 468х60
    • цена- 60 лв/ месец
  2. в дясната колона на сайта под Спечели уникален подарък
    • размер- 160х600
    • цена- 50 лв/ месец
  3. в footer на сайта-
    • размери- 728х90, 468х60
    • цена- 40 лв/ месец

Отчитането не е нито на кликове, нито на импресии. Позиционираме банера на избраната позиция и се визуализира през целия месец на всеки един потребител.

За повече информация питайте на ЛС или [email protected]
 
От: Предлагам реклама в информационен сайт

Пиян риожденик си събу гащите пред чалга звездата Глория и тя нареди да го пребият. През уикенда се ...

Само като прочетох първата новина и ми стана лошо (правописа).
От къде идва трафика? Да не са посещения от автоматизирани системи (не помня кой беше дал линк към сайт с "автоматични посещения") ?
 
От: Предлагам реклама в информационен сайт

Благодаря за корекцията. Явно не сме догледали думичката.
Трафикът идва от Facebook- 80% и Google- 20%
 
От: Предлагам реклама в информационен сайт

Трафикът идва от Facebook- 80% и Google- 20%

А сега - ЧИСТА ЛЪЖА.
Само 1 единствен ден имате 28 посещения от гугльо - всички останали 1-2-3.
Не му е мястото в тоя форум да правите хората на маймуни.
20% от трафика ви трябва да прави поне 300 посещения от гугльо не 1-2.
Отделно че в сайта е само копирано съдържание - съответно няма как да прави трафик от търсачки.
За цените - тях вие си ги определяте ама 40-60лв за банер в сайт с 1000 и нещо трафик от фейса е смешно.
Дай за тия 60лв ще ти дам банер в сайт с 25-30к уникални/дневно.
Айде сега по сериозно - хората тук знаят за какво става въпрос. Няма как да мине тоя номер
с 1 Wordpress и 1 тема (JARIDA) + няколко К страница и айде на рекламата. - Просто не става.
Надявам се да приемеш това не като заяждане а като неща върху които да поработиш.
А специално за това че излъга за трафика от гугльо получаваш червено от мен.
 
От: Предлагам реклама в информационен сайт

Kohorta, знам че съм нов тук, но искам да те попитам защо се заяждаш с колегите във форума?
Човекът отгоре си предлага нещо, което си е добре за него. Направил си е сайт, а ти да се заядеш.
Не виждаш ли че говорите за някакви ориентировъчни посещения? 80%, 20%- не ставайте дребнави колеги и да се обиждате взаимно- лъжа, чиста лъжа. Надали някой освен теб ще седне да изчислява процентно съотношение между гугъл и fb.
Поздрави на всички.

PS- Kohorta, не го приемай като заяждане, градивна критика е ;)
 
От: Предлагам реклама в информационен сайт

@Госпожица Атанасова - Не мисля, че Кохорта се заяжда. Напротив - човек трябва да има реална представа за това, което предлага и цената, която му иска. И да, има огромно значение откъде е трафикът и какъв процент е от гугъл.
 
От: Предлагам реклама в информационен сайт

Все си мисля, че обявите трябва да станат видими за четене и писане над определен брой мнения. Примерно 100.
 

Горе