Предлагам реклама в сайт за музика!

От: Предлагам реклама в сайт за музика!

Може ли инфор на ЛС. Благодаря :)

Какво точно Ви интересува, мисля, че не съм изпуснал нищо... Инфото го пише в началото на темата и предполагам, че всеки знае да чете?!
А цени давам само на ЛС, разбира се ако ми кажеш от какво точно се интересуваш: Банер, Линк, Новина, Статия, Оферти или Видео с рекламна цел... Поздрави!
 
От: Предлагам реклама в сайт за музика!

Вдигам темата! Промоция на рекламна площ 250 х 250 завърши! Но който иска може да се възползва от рекламните услуги, които предлага сайта! Пише ги в началото на темата. За повече Инфо пишете ТУК или на ЛС! Поздрави! :)
 
От: От: Предлагам реклама в сайт за музика!

Може ли цените на ЛС. :)
 
От: От: Предлагам реклама в сайт за музика!

Може ли цените на ЛС. :)

Ако конкретизираш малко питането си, може и да успееш... За справка, погледни началото на темата! Благодаря!
 
От: От: Предлагам реклама в сайт за музика!

Ако конкретизираш малко питането си, може и да успееш... За справка, погледни началото на темата! Благодаря!

Интересуваме колко е цената на банер с размер 250X250.
 
От: От: Предлагам реклама в сайт за музика!

Интересуваме колко е цената на банер с размер 250X250.

Благодаря, така зададен въпросът е съвсем правилен и вече имате на ЛС всички цени за банерна реклама на сайта! Хубав ден!
 
От: Предлагам реклама в сайт за музика!

ЪП на темата! Статистика на сайта е обновена в началото на темата и който иска може да я види. Ще се радвам ако някой пише на ЛС с рекламна цел! Поздрави! :)
 

Горе