Предлагам реклама в силно посещаван новинарски сайт 20,000+ уникални дневно

Статус
Not open for further replies.
От: Предлагам реклама в силно посещаван новинарски сайт 20,000+ уникални дневно

И някой да изкаже мнение все пак :) доволен или не, има ли трафик, далавера, нещо? :)
 
От: Предлагам реклама в силно посещаван новинарски сайт 20,000+ уникални дневно

Ако може прати и на мене линк на сайта и цена
 
От: Предлагам реклама в силно посещаван новинарски сайт 20,000+ уникални дневно

... да не си ме забравил пич... чакам да ми пуснеш на лс линк и цена
 
От: Предлагам реклама в силно посещаван новинарски сайт 20,000+ уникални дневно

И някой да изкаже мнение все пак :) доволен или не, има ли трафик, далавера, нещо? :)
Кой по-точно да изкаже мнение? На поне 30 човека писах, които са ми писали, и едва 2-3ма си направиха трудна да върнат отговор, без значение от решението им. Калпава работа.
Писах на повечето, може да съм пропуснал някой, ако се е случило пишете ЛС
 
От: Предлагам реклама в силно посещаван новинарски сайт 20,000+ уникални дневно

Ами по принцип така става. Ако си написал подробно всичко в обявата, няма да се налага хората да те питат, да отговоряш и нещата да остават до там. Това е форум, няма какво да криете, след като искате да изкарате пари :)

Не го приемай като критика, а като съвет ;)
 
От: Предлагам реклама в силно посещаван новинарски сайт 20,000+ уникални дневно

този сайт едва ли да просъществува много, след като случайно попаднах на линк който води към въпросния сайт,
сайта получава посещения от спам, линк е :
[Шокиращо VIDEO] РАЗЯРЕНА МЕЧКА ИЗКАЧА ОТ ВОДАТА И РАЗКЪСВА ЦЯЛО СЕМЕЙСТВО ЗА СЕКУНДИ...

- НЕОЧАКВАН УЖАС... СЛУЧВАЩ СЕ ЗА СЕКУНДИ ....
след което трябва да се налага за натиснеш няколко пъти ОК
и накрая те изпраща в сайт което няма нищо общо със заглавието,
едва ли някой посетил този сайт ще се върне пак, да не говорим че facebook определя сайта като спам - по скоро да си навредите на сайта от колкото да имате полза от реклама в него.
 
От: Предлагам реклама в силно посещаван новинарски сайт 20,000+ уникални дневно

този сайт едва ли да просъществува много, след като случайно попаднах на линк който води към въпросния сайт,
сайта получава посещения от спам, линк е :
[Шокиращо VIDEO] РАЗЯРЕНА МЕЧКА ИЗКАЧА ОТ ВОДАТА И РАЗКЪСВА ЦЯЛО СЕМЕЙСТВО ЗА СЕКУНДИ...

- НЕОЧАКВАН УЖАС... СЛУЧВАЩ СЕ ЗА СЕКУНДИ ....
след което трябва да се налага за натиснеш няколко пъти ОК
и накрая те изпраща в сайт което няма нищо общо със заглавието,
едва ли някой посетил този сайт ще се върне пак, да не говорим че facebook определя сайта като спам - по скоро да си навредите на сайта от колкото да имате полза от реклама в него.
Сайта си получава директен трафик от страници с общ брой фенове от ~150,000, който иска ще му предоставя линк към страниците да си види за какво иде реч. Това на което си попаднал са "Лайкджакинги"
 
Статус
Not open for further replies.

Горе