Предлагам реклама в уеб приложение

frukt0

Active Member
Рейтинг - 88.2%
15   2   0
Привет потребители!
Предлагам реклама (текстов линк) в уеб приложение, в което се генерират резултати от facebook, а именно на коя известна личност приличаш и колко ти е IQ-то. Приложението работи от няколко дена и прави долу горе хубави посещения, които с всеки ден се увеличават, защото самите приложения стават вирални.

Ето посещенията, които правят от както са пуснати:

Личностите:

IQ:



Приложенията са нови, на няколко дена и имат голям потенциал за по голямо развиване. Също така мисля да пусна, още няколко приложения в следващите дни, като получавате безплатно слагане на линка и в тях. Приложението за личностите поддържа около 150-200 онлайн цял ден, а за IQ-то около 60-120 през целия ден.

Цената е 60 лева на месец за един линк. Ако ви интересува нещо допълнително пишете лично.

Поздрави и приятен ден!
 
От: Предлагам реклама в уеб приложение

Цената отново си е 60 лева. Има един закупен линк - статистика за 3 дена (72 часа) [Брой кликове: 1418]
 
От: Предлагам реклама в уеб приложение

Има закупен 1 линк, който седи от понеделник след обяд и до сега има получени 6088 клика. Също така има пуснати нови приложения, които правят изключително добри посещения. Пуснах едно нови приложение преди 4 дена и до сега има 82,653 посещения и 253,524 импресии. Ако някой е заинтересован за повече статистика нека да ми пише на лично.

Поздрави.
 
От: Предлагам реклама в уеб приложение

Здравей,

прати ми, моля те, повече информация за приложенията си - в каква ниша са, линк към тях и тн.

Поздрави
 
От: Предлагам реклама в уеб приложение

Изпрати и на мен повече инфо. какви са приложенията, къде се слага линка и ако имаш данни за потребителите мъже/жени.
 
От: Предлагам реклама в уеб приложение

Ако може и на мен да видя приложението + къде точно е видим линка. Възможно ли е да е банер или само линк ?
 
От: Предлагам реклама в уеб приложение

И мен ме интересува приложението и възможно ли е банер реклама ?
 
От: Предлагам реклама в уеб приложение

Имам интерес може повечко инфо.
 

Горе