Предлагам реклама/рекламна страница в 2 сайта с пр5 - goldenpages.com i catalog.bg

lalchev

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Предлагам реклама за 6 месеца или за 1 година в 2 сайта с пр5.
Сайтовете са catalog.bg и goldenpages.bg и в момента ми се изготвя ВИП страница там. За момента ще рекламирам по един продукт в двата сайта, а имам възможност за реклама на още 4 продукта/търговски обекта. Моята реклама е в областта на недвижимите имоти. Ако има желаещи да споделят рекламното място/страници - да ми пишат на лично или [email protected]
 
Последно редактирано:
От: Предлагам реклама/рекламна страница в 2 сайта с пр5 - goldenpages.com i catalog.b

Заглавието ти е грешно ... не се разбира въобще какво предлагаш - текстова реклама ли? банер ли ... дюнер ли ...
 
От: Предлагам реклама/рекламна страница в 2 сайта с пр5 - goldenpages.com i catalog.b

НИЩО НЕ РАЗБРАХ ДЕВА НЯМА УТОЧНЕНИЕ
НЯМА ЦЕНИ
НАЙ-МРАЗЯ НЯКОЙ КАТО ГО Е СРАМ ДА СИ КАЖЕ ЦЕНАТА - ЗА КЪФ ЧЕП МИ ПРЕДЛАГА УСЛУГА?
 
От: Предлагам реклама/рекламна страница в 2 сайта с пр5 - goldenpages.com i catalog.b

Заглавието ти е грешно ... не се разбира въобще какво предлагаш - текстова реклама ли? банер ли ... дюнер ли ...

Прав си!

Предлагам цяла рекламна страница в katalog.bg i goldenpages.bg

Ето как изглежда една подобна на мойта страница : [url]http://catalog.bg/product.php?company=10585&id=52383[/URL]

Понеже се предлага само един продукт а аз имам възможност да рекламирам още 3-4, на мойта страница мога да добавя още 3-4 линка (бутончета) към различни продукти
 
От: Предлагам реклама/рекламна страница в 2 сайта с пр5 - goldenpages.com i catalog.b

ама това къде ще излиза на вип ?
мани страницата кажи за какво плащаме -
или ти искаш на твоята страница да рекламираме няколко фирми ?
 
От: Предлагам реклама/рекламна страница в 2 сайта с пр5 - goldenpages.com i catalog.b

ама това къде ще излиза на вип ?
мани страницата кажи за какво плащаме -
или ти искаш на твоята страница да рекламираме няколко фирми ?

Рекламата е на моята страница в двата сайта. Въпросната страница е с ВИП статус и ключовите думи на нея излизат с приоритет при търсене!

ЦЕНА 100 лева за година - catalog.bg и 100 лева за goldenpages.bg
 

Горе