Предлагам реклама 10 000 тираж за смешни пари!

cecipenev

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Става дума за списание.

Казвам кое е само на сериозни хора, които се интересуват, а не просто да си чешат крастата.

Постигнах спорузомение с едно голямо списание, което има 10 000 тираж ( 20 дена е един тираж ). Тематиката е коли най-вече ( обяви ) но тъй като намалява пазара на коли, няма толкова обяви, а повечко реклами на заведения, услуги, сайтове и т.н.

ЦЯЛА СТРАНИЦА А4 формат за вас, на смешни цени! Ако имате интерес, пробвайте. Този тип реклама не може всеки път да бъде достъпна на такива цени, за това ако се интересувате - пишете на ЛС. Лично ще съдействам.
 
От: Предлагам реклама 10 000 тираж за смешни пари!

Аз под смешни цени разбирам до 20 лв. за тираж. Моля те на ЛС дефинирай ми "смешна цена", защото ако е наистина смешна може и да имам интерес :)
 
От: Предлагам реклама 10 000 тираж за смешни пари!

За 20 лева си купи няколко .инфо домейна и се весели :)

Цени труда на хората и реалните цени на услугите, които ползвате :)
 
От: Предлагам реклама 10 000 тираж за смешни пари!

За 20 лева си купи няколко .инфо домейна и се весели :)

Цени труда на хората и реалните цени на услугите, които ползвате :)

Аз например работя във вестник и знам какви са цените за реклама горе долу :) Затова те помолих на лс да ми дефинираш смешната цена :)
Мерси предварително за ЛС-то :)
 
От: Предлагам реклама 10 000 тираж за смешни пари!

След полученото лс: Рекламата наистина е изгодна и смея да твърдя, че е с около 30-40% по-евтина от тези в издания с подобна тематика.
 
От: Предлагам реклама 10 000 тираж за смешни пари!

Правя го не с цел печалба, а с цел това да видим дали има резултат. Аз лично ще пусна реклама на един по-големичък проект.
 
От: Предлагам реклама 10 000 тираж за смешни пари!

Искам и аз ЛС с цени
 
От: Предлагам реклама 10 000 тираж за смешни пари!

и аз се включвам в играта с ЛС
 

Горе