Предлагам реклама

stroej

Active Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
Предлагам реклама в нов блог. Пуснат на 4-ти срещу 5-ти вечерта този месец. До момента всички посещения са 2510. Не са от моето ИП - включил съм функцията да не се проследяват посещенията от него.

Цената на линк в секция блогрол е 1 лв до края на месец май.
Цената на линк в статия е същатата, но трябва да има нещо общо с темите - "украса", "празници", "за дома" и от този род.
Цената на уникална статия (написана от мен) + снимка (Вие ми е предоставяте) + линк в нея към Вашият сайт - 2.50 лв. Самата статия и тема на сайта трябва да е насочена към един от 3-те предстоящи празника - Лазаров ден, Цветница и Великден. Като тя остава (заедно с линкът в нея), докато блогът е мой.

Плюс:
Блогът се попълва всекидневно с нова статия и се добавя в около 9-10 соц. мрежи. Статиите са без копи и пейст.

Минус:
Блогът няма ПР, нов е и в момента статиите са насочени към предстоящите празници единствено.

На ден влизат средно около 300 посетителя. За вчера са били 453. До момента посещенията са: 165

Езикът в блога е български.
Максимум линкове в Блогрол (ще се пусне, когато има клиент) е 5.
Максимум линкове в статия - 2.

Плащане по еПай. Ако някой изяви желание на ЛС ще дам линк към блога. Имам намерение до края на май месец да го пълня със статии постоянно, ако успея и всекидневно. Затова и периодът за линковете в блогрола е до тогава.
 
От: Предлагам реклама

Интересувам се как за 10 дена един блог прави вече по 300 уникални на ден.
 
От: Предлагам реклама

Ето снимка, за да докажа
Untitled.png
 
От: Предлагам реклама

Аз лично не виждам добре какво,къде и как.И сигурно си ме разбрал грешно,аз не се съмнявам в това което казваш а ми е интересно как става :)
 
От: Предлагам реклама

Аз лично не виждам добре какво,къде и как.И сигурно си ме разбрал грешно,аз не се съмнявам в това което казваш а ми е интересно как става :)

Е как, пускаш блога и те сами си идват като мухи на....блог:) Това в кръга на майтапа. Дай повече инфо за източниците на трафик, да видим от къде са посещенията.
 
От: Предлагам реклама

По-горе бях писал, че се събмитват статиите в около 10 соц. мрежи. Трафика 95% е от там сигурно. Ще копирам препращащите сайтове все пак:

www.google.com
1 371
svejo.net
702
www.google.bg
115
www.facebook.com
37
lubimi.com
36
kovni.me
24
spodeli.com
19
www.zdravei.net
17
edno23.com
13
elada.info

П.С. Това е за периода от пускането на блога до момента.
 

Горе