Предлагам: Предлагам реклами в активна фейсбук страница с общо над 79 000 Харесвания

Статус
Not open for further replies.
Благодаря. Хубава е наистина. Ще обсъдим с партньора ми и ще ви пишем. Благодаря много.
Блaгодaря ви приятнa вечер ви желaя :) и дa знaете имa нaмaления нa цените този месец зa всеки нов или стaр клиент :)
 
Благодаря. Хубава е наистина. Ще обсъдим с партньора ми и ще ви пишем. Благодаря много.
Няма да сбъркате! На мен днес ми свърши последната реклама при verjito89 и съм супер доволен. При това сайта ми е в друга ниша и въпреки това успяхме да ги нагласим нещата, че да има ефект. Да не правя сега четки, но много коректно отношение, бонуси и индивидуален подход към клиента.
 
Няма да сбъркате! На мен днес ми свърши последната реклама при verjito89 и съм супер доволен. При това сайта ми е в друга ниша и въпреки това успяхме да ги нагласим нещата, че да има ефект. Да не правя сега четки, но много коректно отношение, бонуси и индивидуален подход към клиента.

Блaгодaря много рaдвaм се :)
 
3 поста на ден 68 лв за месец :)
4 поста на ден 80 лв за месец :)
5 поста на ден 90 лв за месец :)
Цените са актуални само за този месец :)
 
Зaети чaсове 10:30,15:30,18:15 ч до 21.12 :) остaнaлите чaсове сa свободни :) зa всеки нов клиент безплaтни пробни линкове и бонус дни промоция :)
 
Здравейте първите 5-ма клиента ще получат един ден бонус реклами не зависимо колко линка на ден ще бъдат ;)14.12 до 14.01.2017 година пускам нови цени
3 поста на ден 68 лв за месец :)
4 поста на ден 80 лв за месец :)
5 поста на ден 90 лв за месец :)

и отделно пробни линкове за 10 дни - 35 лв по 4 публикации на ден а за 3 публикации един ден бонус :) :p:)
 
Здравейте реших по случай празниците Бъдни вечер и Коледа да подаря безплатни реклами на двама души по 3 линка на ден :)
Свободните часове са 10:30,12:30,13:30,14:30,15:30,16:30,17:30 часа :) Весели празници ви желая
 
Последно редактирано:
Честито Рождество Христово!
Нека този светъл празник озари вас и вашите близки
със светлина, вяра и щастие.
Пожелавам ви много здраве, сбъднати мечти и семеен уют,
защото това е най-хубавият празник, който ни напомня,
че няма нищо по-важно и по-скъпо от семейството. :)
 
Здравейте.
Предлагам реклама в доста активна страница с над 60 000 лайка. Публикациите достигат до доста хора.

Цени:


3 публикации дневно - 80лв месечно
5 публикации дневно - 100лв месечно
Zdraveite oshte li moga da uchastvam i po kakyv nachin shte poluchavam parite i moje li link kym stranicata
 
Последно редактирано:
Статус
Not open for further replies.

Горе