Предлагам: Предлагам ръчен събмит в директории

ivelin123

Active Member
Рейтинг - 100%
49   0   0
Здравейте. Предлагам ръчен събмит в български и английски директории. Имам списъци с директории, но ако вие имате някакви предпочитания може също да изпращате. Това което ми е нужно като информация е - заглавие на сайта, адрес на сайта, описание, ключови думи и категория към която искате да го добавям. Ако искате може да ми изпратите email който да използвам за регистрация в директориите, така ще може да си следите сайтовете. Ако нямате описание на сайта си, мога да предложа да изготвя нужните описания. След завършването на събмита изпращам репорт.. В коментарите може да видите и десетките положителни отзиви :) Цените са следните:

Събмит в 50 български уеб директории = 15.00 лв


Плащането става на основата на itrade във форума. Ако клиента има повече itrade, то плащането става след събмита. Ако клиента има по-малко itrade, то плащането става преди събмита.

Начини за плащане - Еконт, Банков превод, Easypay
За контакти:
Email: [email protected]
или ЛС във форума
 
Последно редактирано:
От: Предлагам ръчен събмит в директории

Мога ли да се възползвам от ревю копи, че не стана много ясно има ли такива, или просто молиш първите трима за отзиви. Ако няма ревюта ще се свържа с теб на по-късен етап, но искам да не съм първи ;)
 
От: Предлагам ръчен събмит в директории

Да, има 3 ревюта. Трите ревюта са запазени за kamentk, emoyambol и VAsk0
 
От: Предлагам ръчен събмит в директории

Супер. Ще ти пиша на ЛС с подробности.
 
От: Предлагам ръчен събмит в директории

Браво бързаци :D На теб успех колега :)
 
От: Предлагам ръчен събмит в директории

може ли списък с ЕН директориите
 
От: Предлагам ръчен събмит в директории

Изпратих ЛС.
 
От: Предлагам ръчен събмит в директории

Момчето е коректно и работи бързо. Събмитна ми 50 български директории, като ми даде репорт на работата си със снимки. Препоръчвам го, бих използвал услугите му отново.
 
От: Предлагам ръчен събмит в директории

Пиши ми - имам работа за теб :)
 
От: Предлагам ръчен събмит в директории

Много е коректен и точен! Препоръчвам
 
От: Предлагам ръчен събмит в директории

Благодаря. :)
 
От: Предлагам ръчен събмит в директории

Забавих се с описанията, но веднага след като му писах ми отговори, че се заема.
 
От: Предлагам ръчен събмит в директории

Мога да приемам нови поръчки :)
 
От: Предлагам ръчен събмит в директории

Днес пратих описания на момчето и той веднага ми отговори, че се заема с работата. След около 2-3 часа ми изпрати доказателство със скрииншотове и всичко беше точно. Дори го помолих за нещо допълнително, като поисках да си заплатя за услугата, а той каза, че ще го добави към ревюто и веднага довърши работата. Страшно лесна комуникация, много бързо изпълнение. Горещо препоръчвам. Освен това, цената му е най-ниска от хората с които съм работил до сега. Определено ми стана фаворит за човек, който да търся за събмит на сайтовете си.

Пропуснах да напиша, че списъкът му е доста добър.

Ако имате нужда от събмит, определено потърсете @ivelin123

Успех с услугата.
 
От: Предлагам ръчен събмит в директории

Благодаря за отзива. Готов съм за нови поръчки. Скоро ще добавя и пакет за 100 директории. :)
 
От: Предлагам ръчен събмит в директории

Добавен е пакет за 100 бг директории. Скоро очаквайте и събмит в директории за статии, както и социалки. Имам намерение и за събмит в немски директории, така че и тях може да очаквате скоро. :)
 
От: Предлагам ръчен събмит в директории

Добавен е пакет с директории за статии.
 
От: Предлагам ръчен събмит в директории

Точен и много бърз! Очаквам по-големи пакети с директории за да мога да поръчам отново ^^
 
От: Предлагам ръчен събмит в директории

Колегата работи бързо и ефективно. Доволен съм. И мисля да работя с него при следващ проект.
 

Горе