Предлагам: Предлагам ръчен събмит в директории

От: Предлагам ръчен събмит в директории

Много съм доволен от услугите на ivelin123, изпълни задачата изключително бързо, а и предлага добър пакет от директории.
 
От: Предлагам ръчен събмит в директории

Добавен и пакет от 100 английски директории. Скоро и още други пакети. Очаквам вашите поръчки. :)
 
От: Предлагам ръчен събмит в директории

Малко да вдигна темата. Свободен съм за нови поръчки. Може би довечера ще сложа и пакет от 150 английски дир.

П.С. Добавен е пакет от 150 английски директории.
 
Последно редактирано:
От: Предлагам ръчен събмит в директории

Ъп, свободен съм за поръчки :)
 
От: Предлагам ръчен събмит в директории

Изпратих ти ЛС. :)
 
От: Предлагам ръчен събмит в директории

Мога да приемам нови поръчки. :)
 
От: Предлагам ръчен събмит в директории

Здравей, пратих ти мейл вчера, дали можеш да ми отговориш (ако си го получил, разбира се)?
 
От: Предлагам ръчен събмит в директории

Не виждам получен email. Може да опиташ пак, или направо да ми пишеш ЛС. :)
 
От: Предлагам ръчен събмит в директории

Изключително коректна, точна и бърза работа. Доволен съм от услугата. Ще пробвам и пакета за чужди директории, че ми трябва за един международен сайт.
 
От: Предлагам ръчен събмит в директории

И аз се възползвах от услугите на колегата. Бързо и качествено изпълнение, въпреки че имах някои допълнителни изкисквания, всичко е направено както трябва.
 
От: Предлагам ръчен събмит в директории

Препратих имейла, би трябвало да го получиш.

Здрасти пак - поръчах ти на имейла, ако не си го получил кажи, да ти препратя на ЛС.

Поздрави
 
От: Предлагам ръчен събмит в директории

Колегата е точен, изпълни бързо услугата, откликна на допълнителните ми изисквания и изпрати подробен репорт. Препоръчвам.
 
От: Предлагам ръчен събмит в директории

Честно казано, ефектът от работата на момчето определено надхвърли това, което очаквах, и то доста. А работата беше свършена за съвсем кратко време. Препоръчвам определено.
 
От: Предлагам ръчен събмит в директории

Имам отново работа за теб :) пиши ми на скайпа направо
 
От: Предлагам ръчен събмит в директории

Използвах услугите на колегата. Много бързо и чисто работи момчето, без да задава тъпи въпроси и разбрал, не разбрал си свърши работата в много кратки срокове. Препоръчвам :)
 
От: Предлагам ръчен събмит в директории

Здравейте. След доста четене във форума, реших и аз да пусна обява за моите услуги. Предлагам ръчен събмит в български, както и англоезични директории. Имам списъци с директории, но ако вие имате някакви предпочитания може също да изпращате. В момента имам свободно време и смятам, че ще се справя в кратки срокове. Това което ми е нужно като информация е - заглавие на сайта, адрес на сайта, описание, ключови думи и категория към която искате да го добавям. Ако нямате описание на сайта си, мога да предложа да изготвя 5-6 описания, но и цената ще се увеличи малко. Цените са следните:

Събмит в 50 български уеб директории = 3.50 лв.
Събмит в 70 български уеб директории = 5 лв.
Събмит в 100 български уеб директории = 7.50 лв.

Събмит в 40 български директории за статии = 6 лв.

Събмит в 50 английски уеб директории = 5 лв.
Събмит в 70 английски уеб директории = 7 лв.
Събмит в 100 английски уеб директории = 10 лв.
Събмит в 150 английски уеб директории = 17 лв.

Плащането може да бъде по Paypal, банков път или Еконт.
За контакти:
Skype: ivelin.valentinov
Email: [email protected]
или ЛС във форума
Колега , прати ми списък
 
От: Предлагам ръчен събмит в директории

Ако може и за мен един списък на английските директории.

Поздрави!
 

Горе