Предлагам системно писане на статии на български език (поддръжка на сайт)

mvmrik

Well-Known Member
Рейтинг - 94.4%
17   1   0
Предлагам поддръжка на български сайт, чрез системно писане на статии и новини. Занимавам се с това от много време. В момента правя същото с няколко сайта, но мога да се заема с още.

Услугата включва:

  • Писане на 100% уникална статия според Advego, която е минимум 300 думи.
  • Публикуване на статията в сайт/блог или изпращане до собственика на сайта.
  • Намиране на подходяща снимка или използване на предварително зададена, ако има такава.
Накратко: сайтът ще се обновява непрекъснато с нова и уникална информация, без да правите нищо.

Тематиката на сайтовете може да бъде почти всякаква, но си запазвам правото да откажа поръчката предварително, ако сметна че е прекалено сложна или специализирана.

Пакети:

Всеки ден: Ежедневно писане и публикуване на нова статия, без почивка (около 30-31 статии месечно). Цена: 78лв. на месец.

През ден: Писане и публикуване на статии през един ден (около 15-16 статии месечно). Цена: 42лв. на месец.

През 2 дни: Писане и публикуване на статии през два дни (около 10-11 статии месечно). Цена: 30лв. на месец.

Услугата е постоянна и няма да бъде прекъсвана, освен ако сами не пожелаете това. Цените са валидни за публикуване в един сайт. Можете да участвате с колкото сайтове пожелаете. Заплащането става предварително.

Ако имате въпроси или искате да се възползвате от услугата, можете да се свържете с мен на ЛС, skype: mvmrik или на тел: 0896305555.
 
От: Предлагам системно писане на статии на български език (поддръжка на сайт)

Понеже доста хора ме питаха в колко сайта мога да пиша, ще определя лимит от 10 сайта. За сега съм се заел с 3. Когато има промяна, ще пиша в темата.
 
От: Предлагам системно писане на статии на български език (поддръжка на сайт)

Вече се ангажирах с 5 сайта, има още 5 свободни.
 
От: Предлагам системно писане на статии на български език (поддръжка на сайт)

В кои тематики си се специализирал?
 
От: Предлагам системно писане на статии на български език (поддръжка на сайт)

В кои тематики си се специализирал?

В различни, но ако имаш нещо предвид, може да ми пишеш на ЛС и ще ти кажа по-точно.
 
От: Предлагам системно писане на статии на български език (поддръжка на сайт)

По принцип пиша ЛС със запитвания за поръчки тогава, когато знам какво конкретно върши/може някой. Както един дизайнер представя портфолио и конкретни умения (векторна графика, растери, флаш анимации, 3D графика), за да може на базата на него потенциалните клиенти да го потърсят. Ако търся превоз, също искам да знам предварително кой в коя област е, за да не звъня за поръчка на такси на фирма за товарен транспорт.

Затова моля, не се обиждай, но като потенциален клиент предпочитам ти като изпълнител да обявиш предварително и публично темите, в които си специализиран и имаш най-добри познания.
 
От: Предлагам системно писане на статии на български език (поддръжка на сайт)

По принцип пиша ЛС със запитвания за поръчки тогава, когато знам какво конкретно върши/може някой. Както един дизайнер представя портфолио и конкретни умения (векторна графика, растери, флаш анимации, 3D графика), за да може на базата на него потенциалните клиенти да го потърсят. Ако търся превоз, също искам да знам предварително кой в коя област е, за да не звъня за поръчка на такси на фирма за товарен транспорт.

Затова моля, не се обиждай, но като потенциален клиент предпочитам ти като изпълнител да обявиш предварително и публично темите, в които си специализиран и имаш най-добри познания.

Интересно ми беше да разбера притесненията ти относно писането на ЛС, но пък аз съм на мнение, че когато някой иска нещо, по-добре е да го обсъди лично, отколкото пред всички. Между другото, това е допълнително занимание, различно от основната ми дейност, така че не съм в положение да преследвам всеки, който се интересува от услугите ми. Ще ти отговоря още от сега, че с теб не искам да работя, защото започваш с капризи и оплаквания. Нищо лично, но както ти можеш да прецениш с кой да работиш и с кой не, така и аз мога да направя същото.
 
От: Предлагам системно писане на статии на български език (поддръжка на сайт)

Напълно си прав. Но макар, че няма да работиш с мен, помисли все пак над причината да ти "капризнича". 8 години съм бил редактор на печатно издание, онлайн съм писал навремето огромен обем неща, и определено наблюденията ми са, че човек не може да бъде специалист по всички теми (и съм коригирал много бисери от хора, пишещи по теми, от които не разбират). Затова и попитах в какво си специализиран. Достатъчно народ съм виждал, които чакат първо да получат запитването, за да кажат, че са правили точно това или доста подобно нещо.
Затова, моля, без значение, че не искаш да работиш с мен, постави се на мястото на отсрещната страна и помисли за причината определени въпроси да бъдат задавани.
 
От: Предлагам системно писане на статии на български език (поддръжка на сайт)

За сега спирам с поръчките, защото намерих достатъчно хора и сайтове. Ако някой се откаже и се поосвободя, ще пиша в темата.
 

Горе