Предлагам сътрудничество за съвместна работа в интернет представяне

kirsen

Active Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Търся колежка:wink:, колега или колеги с който да работим заедно.
Предлагам на отговорни и мотивирани колеги от форума съвместна работа. Вярвам, че точно в този форум е мястото за подобно пртньорство, защото смятам, че всеки има различни призвания, умения, нужди, бизнес нюх и идеи, така, че сметнах, че не е излишно да пусна предложението си и тук. Дали начинанието ще има успех, времето ще покаже..

Идеята:
Мисля, че успешно бихме могли да си сътрудничим в сферата на онлайн представянията и по скоро в интернет търговията.
Моите умения са в сферата на изработване, инсталиране, конфигуриране на онлайн интернет магазини, на няколко вида доказано добри платформи.
Разчитам на вашия бизнес нюх и мотивираност, да можете да представите, този наш продукт на клиенти които търсят подобна услуга.
Според мен, заедно /аз изработвам-вие продавате и съвместно си помагаме/ бихме могли да предложим атрактивни предложения на разумни цени.
Разполагам със значителен брой варианти и предложения, с което бихме могли да задоволим голяма част от изискванията на клиентите и бихме могли да бъдем конкурентно способни на пазара.
Отворен съм, към всякакъв вид предложения за сътрудничество и с удоволствие ще разгледам и обсъдим всяко предложение.
Бих се радвал, ако с мен се сържат хора, който наистина искат да се работи, а не да търсят лесна и бърза печалба.
Дано не засегна някой, но си запазвам правото да преценя, с кой да приема да работя.
Отговорен човек съм, изключително коректен, високо мотивиран, спазвам срокове и държа на думата си.
Всякакви въпроси и идеи предпочитам да обсъдим в разговор по телефон или skype.
Със всеки избран партньор ще разменим контакти, адреси, фирмени данни, ако е нужно и др. необходимо, за да бъдем спокойни.
В един разговор винаги може да се добие представа, ще може ли да “мелим брашно” заедно или не.

P.S. Бих се раздвал, ако по темата се изказват наистина заинтерисовани колеги пряко свързани с нея.
Благодаря!

Конкретизирам предложението по идея на съфорумци:

1. Предложението ми е насочено към човек, на който му се работи и ще работи в общото ни сътрудничество.
Предложението ми не е за афилейт или някой да ме рекламира по сайтове и форуми. Това го мога и правя сам.
Аз ще работя като извършвам теническата част в проекта, очаквам работа също и от колегата в неговата си част и умения.
Някой от нещата, които очаквам от колегата конкретно:
2. Да успее да намери клиент на който му трябва интернет магазин или сайт, който можем да направим.
3. Да успее по един добър начин да предложи нашите услуги на този клиент.
4. Да оферира и договори ценово проекта.
5. Да извършва комуникация с клиента, ако е нужно да обсъждат заедно идеите и възможностите за тяхното осъществаване.
6. Да финализира сделката.
7. Да притежава креативност и има идея за развитие на нашата обща дейност.

Това са основните неща, но не всички, без които нашето сътрудничество губи смисъл.
Опиха да го обясня с няколко думи, за да бъде по изчерпателно, но всички подробности, ще уточним при разговор.

Благодаря!
 
Последно редактирано:
От: Предлагам сътрудничество за съвместна работа в интернет представяне

Добро утро,
събота- почивен ден е.
Вероятно мнозина са пред компютрите с цел забавление и разпускане, но невиждам нищо лошо да напомня за моето предложение.

Бутвам темата, защото ми се работи.

Хубав и усмихнат уикенд на всички!
 
От: Предлагам сътрудничество за съвместна работа в интернет представяне

Остави ми на лс скайп за да се свържем и да обсъдим. Благодаря!
 
От: Предлагам сътрудничество за съвместна работа в интернет представяне

Неуспях да Ви изпратя лично съобщение.
 
Последно редактирано:
От: Предлагам сътрудничество за съвместна работа в интернет представяне

Здравейте отново.
Късен следобед е, преди почивен ден, още повече, че е и петък, но всичко това не е пречка да напомня за моята идея.
Само напомням, че съм жив и м и се работи.
Весели почивни дни!
 
От: Предлагам сътрудничество за съвместна работа в интернет представяне

Здравейте отново.
Късен следобед е, преди почивен ден, още повече, че е и петък, но всичко това не е пречка да напомня за моята идея.
Само напомням, че съм жив и м и се работи.
Весели почивни дни!
Днес е четвъртък?!?
 
От: Предлагам сътрудничество за съвместна работа в интернет представяне

Идеята ти е да търсим клиенти,които да искат да им се направи сайт ли? Аз съм заинтригувана, защото кипя от идеи и желание за реализиране на няколко проекта. Та затова си питам.
 
От: Предлагам сътрудничество за съвместна работа в интернет представяне

Изкочи ми,че уж не мога да пращам съобщения и не знам дали си получил моето. Очаквай днес или утре да се свържа с теб :)
 
От: Предлагам сътрудничество за съвместна работа в интернет представяне

За нещо като афилейт ли става въпрос? Това разбрах от прочетеното. Някой прави рекламата и продава и съответно си взема цена за услугата, която се предлага или продуктът. Какъв е процентът за продажба на готовия продукт? Може и да си го пазите в тайна за лични, но смятам, че е по-добре да се сподели и да се опишат точно предложенията, за да знаем какво да предлагаме на хората. А иначе както искате, може и да не споделяте. Аз лично нямам клиенти за онлайн магазини, но мога като си рекламирам мои продукти, да пущам и линк към вашия сайт, но това също е нужно да се отчита ясно, тоест да е ясно и за двете страни. Може и по друг начин да работите, вие си знаете.
 
От: Предлагам сътрудничество за съвместна работа в интернет представяне

Здравейте отново, допълних с информация предложението, с идеята да бъде по-разбираемо.
Естетственно всички подробности е най-добре да бъдат обсъдени в разговор.
Благодаря на всички които ми писаха до сега. Мисля, че разговорите ни бяха смислени и полезни.
Надявам се да се "открием, напаснем и допълним" с някой колега.
 
От: Предлагам сътрудничество за съвместна работа в интернет представяне

От многото написано успях да отсея само това, че търсиш хора които да ти намират клиенти на които да правиш онлайн магазини.
 
От: Предлагам сътрудничество за съвместна работа в интернет представяне

От многото написано успях да отсея само това, че търсиш хора които да ти намират клиенти на които да правиш онлайн магазини.

Добро утро,
щом само това сте успели да отсеете, нямам нищо напротив...
А аз продължавам да търся колежка, колега или колеги с който да работим заедно.
 
От: Предлагам сътрудничество за съвместна работа в интернет представяне

Изпратих e-mail.
Благодаря.
 
От: От: Предлагам сътрудничество за съвместна работа в интернет представяне

Добро утро,
щом само това сте успели да отсеете, нямам нищо напротив...
А аз продължавам да търся колежка, колега или колеги с който да работим заедно.
То няма какво друго да се отсее...
 
От: Предлагам сътрудничество за съвместна работа в интернет представяне

Отново съм на линия и чакам предизвикателства.
Хубав ден желая!
 
От: Предлагам сътрудничество за съвместна работа в интернет представяне

Здравейте, хубав ден на всички.
Напомням за предложението си.
 
От: Предлагам сътрудничество за съвместна работа в интернет представяне

В очакване съм на предложения свързани с темата.
 
От: Предлагам сътрудничество за съвместна работа в интернет представяне

UP... Предложението от първият пост е все още в сила.
 

Горе