Предлагам трафик на изгодни цени

Статус
Not open for further replies.
От: Предлагам трафик на изгодни цени

Използвах си ревюто, платих на момчето, сега ще видим какво ще стане. Нишата е трудна, ако трафика е хубав ще има доста работа от мен.
 
От: Предлагам трафик на изгодни цени

Здравейте, предлагам трафик на изгодни цени от 2,50лв. за 1000 посещения, капацитета ми е до 5000 уникални дневно, като за новинарски сайтове, мога да предложа малко повече.
Трафика е от фейсбук страници.

Обявявам 3 ревюта на 50% цена за 5000 посещения. :wink:
Тези 1000 посещения какви са - общо посещения/кликове на линка, или уникални посещения? Ако цената ти е за общо посещения, как доказваш, че си постигнал тези 5000 уникални? В goo.gl има ли статс и за уникални посещения, освен за общо посещения/кликове на линка?
 
От: Предлагам трафик на изгодни цени

Аз платих, според колегата трябваше днес наобяд за почне да пуска трафикът.... все още нищо.
 
От: Предлагам трафик на изгодни цени

Чакам и аз за сега. Раздвижване няма.
 
От: Предлагам трафик на изгодни цени

Здравейте, поръчките са страшно много, с предимство са редовните оферти, ревютата са изместени за след това, съжелявам много, най-късно утре ще са готови, а по някои вече се работи.
 
От: Предлагам трафик на изгодни цени

Здравейте, поръчките са страшно много, с предимство са редовните оферти, ревютата са изместени за след това, съжелявам много, най-късно утре ще са готови, а по някои вече се работи.
Намери време и да отговориш на зададените тук въпроси
 
От: Предлагам трафик на изгодни цени

Няма май, да не се окаже, че сме купили от Володя Стоянов трафик (човека взе парите, каза чакай малко) :D
 
От: Предлагам трафик на изгодни цени

Ще изчакаме , може наистина да има доста работа и ако е нова услугата и все още изчистват начина на работа да има забавяне. :)
 
От: Предлагам трафик на изгодни цени

Хайде някой като получи трафик да каже, че и аз мисля да се възползвам дълготрайно от услугата, но като гледам за момента всички чакате...
 
От: Предлагам трафик на изгодни цени

Да съгласен съм трябва да се изчака. Но ако има много работа защо не напише това и това се случва. Все пак има хора са платили и чакат да се случи нещо.
 
От: Предлагам трафик на изгодни цени

Да съгласен съм трябва да се изчака. Но ако има много работа защо не напише това и това се случва. Все пак има хора са платили и чакат да се случи нещо.

Да де, въпрос на коректно и уважително отношение към клиентите му, а и към евентуалните такива - който си го има, си го има, който го няма - пишат го по форумите, а той отвръща с обиди и създава излишни работа и ядове на админите да му трият постовете :) Аз все още чакам отговор на въпросите ми , а ще добавя и още нещо, много важно - какви са сроковете за изпълнение на услугата? След като му бъдае прецедена съответната сума, кога започва работа, кога трябва да я завърши и , ако просрочи ,какво следва?
 
От: Предлагам трафик на изгодни цени

Не мога да кажа нищо по този въпрос. Аз вчера преди да преведа парите по epay го питах. Каза "ще ти бъдат предоставени страниците в фейсбук, където се публикуват и линк към статистиката в goo.gl" Попитах го от кога да очаквам трафика и ми каза че от утре демек вече днес ще имам трафика.
 
От: Предлагам трафик на изгодни цени

Момчето изкара 50 кинта, кво. :)
Още като ми писа, че има ревю и на мен ми стана ясно, че има нещо гнило - при толкова много желаещи. :))
И то кво ревю - пусни ми пари и после ще правя нещата. :)

Реших да се въздържа. Дано да греша де, но интуицията ми подсказва, че някой тийн ще се почерпи. :)

Да подчертая, че се извинявам ако греша. :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе