Предлагам уменията си :) PHP (+ MySQL според нуждите), HTML, CSS, AJAX, JavaScript

primecode

Active Member
Рейтинг - 100%
21   0   0
Привет на всички.
Повечето от вас си имат нужните сайтове. Това което аз предлагам е писане на код, добавяне/промяна на код, редизайн и др. - PHP (+ MySQL според нуждите), HTML, CSS, AJAX, JavaScript, ...

Skype: remonter24
Телефон: 0889 486 723
Лична страница
 
От: Предлагам уменията си :)

Здравей

Точно от подобна услуга се нуждая. Става въпрос за фиксване на около 200-ина: HTML Validation: с 90-на Warnings и около 40 failed CSS validation за едно сайтче.
Понеже бюджета е супер скромен за това мога да предложа 20лв за услугата.
Ако имаш интерес ми пиши.

Ще използвам темата (при положение, че човека откаже) да потърся друг, който да свърши работа
 
От: Предлагам уменията си :) PHP (+ MySQL според нуждите), HTML, CSS, AJAX, JavaScrip

Много доволен! Бързо и коректно ми оправи момчето мацаницата :)
 
От: Предлагам уменията си :) PHP (+ MySQL според нуждите), HTML, CSS, AJAX, JavaScrip

И на мен фиксна едни шитни, и аз съм доволен

approved.jpg
 
Re: Предлагам уменията си :) PHP (+ MySQL според нуждите), HTML, CSS, AJAX, JavaScrip

как си с jQuery?
 
От: Re: Предлагам уменията си :) PHP (+ MySQL според нуждите), HTML, CSS, AJAX, JavaS

как си с jQuery?
Не толкова добре както с останалите, но зависи какво ти трябва (поправки, донаписване, изцяло нова структура, ..) :)
 
Re: Предлагам уменията си :) PHP (+ MySQL според нуждите), HTML, CSS, AJAX, JavaScrip

пиша ти ЛС
 
От: Предлагам уменията си :) PHP (+ MySQL според нуждите), HTML, CSS, AJAX, JavaScrip

Здравей, трябва ми редактиране на съществуваща wordpress тема, в която да се добави падащо меню, от което да се избират градове. Идеята след като се избере град да се покаже нова страница с резултати от търсенето. Можеш ли да го направиш?
 
От: Предлагам уменията си :) PHP (+ MySQL според нуждите), HTML, CSS, AJAX, JavaScrip

Да, но ще ми е нужна повече информация. Намери ме на скайп или пиши на мейл.
 
От: Предлагам уменията си :) PHP (+ MySQL според нуждите), HTML, CSS, AJAX, JavaScrip

Малко UP. Отваря ми се малко свободно време :)
- Създавам/преработвам - файлове, ботове и цели сайтове.
- Изработвам дизайн и променям дизайн
- Добавям сайтове в директории
- Оптимизирам и валидирам код
За питане пари не вземам :)
 

Горе