Предлагам услугите си на Уеб дизайнер.

LacosteGFX

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Добър ден на всички, дори и на тези който не смятам за приятна компания. Казвам се Пламен и съм на 16 години. Занимавам се предимно с в сферата на Уеб дизайна повече от половин година. Работил съм както с частни лица така и с малки фирми.
Предлагам изработката както на Уеб дизайн така и на логота, банери, визитки (Макар, че до сега съм правил единични пъти.), икони, дори и аватари и сигнатури(но едва ли някой от тук ще има интерес точно към това). С "редизайн" се занимавам рядко и то само, ако клиента знае какво точно иска.
Мога да представя мой разработки, но тъй като си падам по-актуалните неща, реших да изготвя нещо специално за този форум и тема.
c4ddc2b850178a50.png


5493bd93059641b5.png

Реших да споделя и това, което направих предната вечер. Всъщност не знам какво е предназначението му:
http://store.picbg.net/pubpic/68/F7/40c66557f0fc68f7.png
Имах в предвид, че "произведенията" ми са "пресни" с цел да се добие представа за възможностите ми. Актуални дизайни за момента не мога да представя, тъй като трудно бих изготвил един достоен такъв за една нощ. Банери и визитки ще добавя в последствие.
Ценови диапазон на услугите ми трудно бих посочил, но все пак мога да дам някакви минимални граници.
Лого - 25 лева.
Дизайн - 80 лева.
Банер, рекламен аватар/сигнатура - 25 лева.
Визитка - 20 лева.
Срок на работа:
В зависимост от заплащането, работата и ситуацията (Какво имам в предвид. - Тъй като съм 16 и съм ученик нещата не винаги се получават както им е реда.) обичайният срок е от 1 ден до 1 седмица.
Начини на заплащане:
Банков превод, Пощенски запис, PayPal.
Контакти:
Личните ми съобщения са отворени за вас. И забравих да спомена нямам портфолио за момента.
Ако имате въпроси може да ги зададете на Л.С.
 
Последно редактирано:
От: Предлагам услугите си на Уеб дизайнер.

Не харесвам практиката на постовете от рода на "ъп". Със същия замисъл обаче, ще публикувам новите ми визитни картички.
a8157b41a31153c3.png


bed0d2c013c47da7.png

Скоро може да видите и портфолио на следните визитки.
 

Горе