Предлагам услуги като Front-End developer

adssdass

New Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте колеги!

Напоследък имам доста свободно време и точно за това реших да пусна една тема тук и да предложа услугите си като front-end developer.
Кодирам всякакви дизайни - от PSD до HTML5/CSS3. Също така правя и теми за wordpress.

Кодираните от мен дизайни изглеждат еднакво добре под всички браузъри и са SEO friendly.

Технологии които използвам:
HTML 5, XHTML
CSS 3 и CSS 2
JavaScript
Jquery

Мога да покажа и няколко кодирани от мен дизайна на ЛС
 
От: Предлагам услуги като Front-End developer

Здравейте,
извинявам се, че се намесвам в тази тема. Току-що се регистрирах във форума и поради не знам какви причини не ми е позволено да поствам нови теми. А може би вие сте човекът, който може да ми помогне.:) Или ако някой ме насочи накъде да търся или да ми препоръча човек, ще бъда много благодарна. Става въпрос за един zen cart сайт. Хостван от Суперхостинг. Тук е мястото да ги похваля колко са страхотни и отзивчиви. Преди няколко дни ми инсталираха Rapid SSL сертификат. После аз настоях всички адреси да се зареждат с https, те го оправиха вчера, но днес забелязах, че не работи user login, user registration, не добавя продукти в количката, а откакто е инсталиран сертификата пък не изпраща имейли при нови регистрации и поръчки ( имам предвид, от преди да се зарежда с https) сега нищо не прави, няма как да изпраща имейли. Разбирам, че това не е работа на суперхостинг, за да продължавам да ги тормозя (наистина са много бързи и отзивчиви!) и вече много ме е страх да бъркам в сайта, че толкова труд ми костваше, страх ме е да не разваля съвсем нещата. Без сертификата си работеше много добре и много му се радвах, че сама си го направих :). Та търся човек, срещу заплащане, естествено, който да го оправи сега, да ми инсталира 2-3 addona, да ми оправи rich snippets защото сега ми излизат само offer и breadcrumb и от време на време сигурно за нещо друго. С една дума търся човек, на когото да имам доверие и да съм спокойна, че знае какво прави и когото мога да потърся в случай на нужда и занапред. Малко дълго стана, но много ще бъда благодарна ако някой поне ме насочи или ми препоръча....
 

Горе