Предлагам услуги по писане и пренаписване на статии

bgtifo

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
24   0   0
Пиша на почти всякакви теми но си запазвам правото да не приема дадена поръчка ако счета, че тя е трудна за изпълнение. За начина ми на писане мога да кажа, че е над средното ниво, като са възможни леки проблеми свързани с пунктуацията. Пиша и пренаписвам статии само на български език.

С някои от вас е възможно да сме работили в други форум участвам с ник youth_boy

Писане на уникални статии

(Малък - пакет) 5 статии х 300-400 думи на избрана от вас тема - 10 лева.
(Среден - пакет)10 статии х 300-400 думи на избрана от вас тема - 20 лева.
(Голям - пакет) 20 статии х 300-400 думи на избрана от вас тема - 40 лева.

Пренаписване на статии

(Малък - пакет) 5 статии х 300-400 думи - 7.50 лева.
(Среден - пакет) 10 статии х 300-400 думи - 14 лева.
(Голям - пакет) 20 статии х 300-400 думи - 28 лева.

Ако искате по-дълги статии съм готов да напиша Ви дам специална оферта

Срокове

За писане на уникални статии :

Пакет Малък - до четири дни.
Пакет Среден - до шест дни.
Пакет Голям - до седем дни.

За Пренаписване на статии :

Пакет Малък - до два дни
Пекет Среден - до четири дни
Пакет Голям - до пет дни

(При избор на услугата пренаписване на статии Вие трябва да ми дадете конкретната статия, която да се вмества в дължината на символите описани в пакета)

Всички подробности около начина на поръчка и/или друго свързано с офертата ми ще научите ако ми изпратите лично съобщение тук или на e-mail [email protected]

*Не приемам поръчки от сорта на 2-3 статии.
 
Последно редактирано:
От: Предлагам услуги по писане и пренаписване на статии

Без ревю или примерни статии трудно ще намериш купувач! :) Покажи,че си добър и дай линк към няколко статии,които ти си ги писал за да се захванем за нещо....
 
От: Предлагам услуги по писане и пренаписване на статии

Аз ще пусна няколко връзки към статии, които е писал за мен:

http://razkazi.info/използвайте-блиндирани-врати-за-защита-и-дизайн

http://goodlinq.info/за-дома/избор-на-подходяща-врата

http://seopossessor.com/dvuplastovi-metalni-vrati/

Момчето пише добре. Единствено пунктуацията малко му куца, но не е фрапантно.
Аз съм доволен от него, макар че ме забави леко с една част от статиите, поради някакви причини. (Последните 2 или 3 статии ми забави от общо 20)
 
От: Предлагам услуги по писане и пренаписване на статии

С това "малък, среден, голям" предполагам имаш предвид пакети. Хубаво обаче не виждам смисъл от тях при положение, че една статия излиза на една и съща цена при отделните пакети:

10лв : 5 статии = 2 лв (на статия)
20 лв : 10 статии = 2 лв (на статия)
40 лв : 20 статии = 2 лв (на статия)

Смисъла на пакетите е при по-голям пакет да излиза по-евтино. Така че или повиши цената на малките пакети, или намали цената на големите, в противен случай няма никакъв смисъл от тях. Иначе за цената са услугите ти нямам никакви претенции, даже ми се струва ниска. Добре е както каза бики да дадеш някакво портфолио, ако искаш да те приемат насериозно.
 
От: Предлагам услуги по писане и пренаписване на статии

Biki Благодаря за съветите. Имате лично съобщение, в което съм дал повече подробности. Не се оплаквам от липса на "купувачи" най-малкото защото пиша статии от доста години насам и съм изградил постоянни контакти :) Публичен линк към статии няма да дам защото запазвам правото на конфиденциалност на хората, с които работя. Ако имате интерес към статии можем да го коментираме чрез лично съобщения или посредством Имейл адрес.

bodyrock89 аз съм на 28 години и се приемам съвсем на сериозно тъй като имам наистина много статии зад гърба си. Ето като пример ma57er (на който благодаря) изказва мнение за мен и дори прибавя статии. Надвавам се, че други хора ще последват примера му.

Не знам дали е етично да публикувам линк от форума на searchengines тук иначе бих ви представил мненията на още десет човека за работата ми (при желание мога да ви го пусна чрез лично съобщение). Разбира се, работя и с хора от Предприемач, които по желание могат да споделят обективното си мнение относно това, което правя. Нарочна няма да напиша никовете им и ще ги оставя сами да преценят дали искат да дадат отзив за мен.

Това е като цяло.

P.S.

Пакетите са направени така тъй като, по този начин ми е по-удобно да работя. Както съм написал и по-горе не приемам поръчки под 5 статии и предпочитам потребителите да изберат от дадените пакети.
 
Последно редактирано:
От: Предлагам услуги по писане и пренаписване на статии

Biki Благодаря за съветите. Имате лично съобщение, в което съм дал повече подробности. Не се оплаквам от липса на "купувачи" най-малкото защото пиша статии от доста години насам и съм изградил постоянни контакти :) Публичен линк към статии няма да дам защото запазвам правото на конфиденциалност на хората, с които работя. Ако имате интерес към статии можем да го коментираме чрез лично съобщения или посредством Имейл адрес.

Да,имам интерес,затова питам.Очаквайте лично в най-скоро време с заглавия на темите!

Благодаря за отговора,който ми пратихте! :)
 
От: Предлагам услуги по писане и пренаписване на статии

За начина ми на писане мога да кажа, че е над средното ниво, като са възможни леки проблеми свързани с пунктуацията. Пиша и пренаписвам статии само на български език.
Пич, ти си неграмотен:). Знам, че ще ме намразиш, но съм ти виждал неграмотните статии.
В този форум съм ползвал доста услуги на копита, но едно 10-на процента наистина знаят какво пишат и за което им свалям шапка. Ти определено не си от тях:).
 
От: Предлагам услуги по писане и пренаписване на статии

Нито съм неграмотен, нито ти си човека, който трябва да се произнася по тази тема. Значи вероятно всички хора, с които работя са луди щом все още ме търсят... Да чел си мой статии, които нито знаеш защо са написани така, нито знаеш кога са написани вероятно грешката е моя, че ти дадох точно тях за портфолио. Моля те ако не можеш да ми помогнеш поне не ми пречи да си върша работата. Дори съм учтив с теб при положение, че влизаш и ме обиждаш в темата ми. Гарантирам, че по-сериозни капацитети от теб са се изказали положително за работата ми.

p.s.

Не помня да съм работил за теб за да правиш такива фундаментални заключения.
 
Последно редактирано:
От: Предлагам услуги по писане и пренаписване на статии

Нито съм неграмотен, нито ти си човека, който трябва да се произнася по тази тема. Значи вероятно всички хора, с които работя са луди щом все още ме търсят... Да чел си мой статии, които нито знаеш защо са написани така, нито знаеш кога са написани вероятно грешката е моя, че ти дадох точно тях за портфолио. Моля те ако не можеш да ми помогнеш поне не ми пречи да си върша работата. Дори съм учтив с теб при положение, че влизаш и ме обиждаш в темата ми. Гарантирам, че по-сериозни капацитети от теб са се изказали положително за работата ми.
Няма учтивос, когато се плаща за статии и сие, бягат ти основни неща от БГ граматиката. С това не искам да ти подбивам клиентелата, ти просто си неграмотен, пич:)
Лично мнение и с това не искам да ангажирам никого.
 
От: Предлагам услуги по писане и пренаписване на статии

Не помня да съм работил за теб за да правиш такива фундаментални заключения.
Относно едита,
Не съм ти плащал за статии, беше ми пратил портфолио от запитване, от което ми настръхна косата от правописни/лексикални грешки.
Повтарям, в този форум едно 10% са наистина грамотни копита, другото е талаш. Това е от опита ми с БГ копита, за ЕНГ няма съответната база за сравнение.
 
От: Предлагам услуги по писане и пренаписване на статии

Ок първоначално искам да се извиня на администраторите тук, че ще сложа линк към форума на Searchengine но няма да допусна някой да ме обижда публично и да прави фалшиви квалификации за мен и работата ми. Ако сметнете, че съм нарушил правата накажете ме. Желая всеки, който види темата ми тук да провери мнението на мой клиенти, за които пиша http://searchengines.bg/showthread.php?t=16918 много от тях са потребители и на Предприемач, така че сигурно ще се включат. Критика към мен има и аз търпя такава може да съм допускал грешки, но съм изчистил работата си. Използвам различни софтуери за граматика, проверявам статиите и прочие.

Относно "пича" от горните редове искам да му кажа, че идеята на статиите, които му бях показал е пълнеж на сателитки пък ако ще да вярва, ако ще не. Преди време това работеше и основните сайтове бяха на първа страница в гугъл. Нещо повече никой не е изисквал от мен тогава нещо повече от 300 думи по темата. Обяснявам ти всичко това защото не мога да повярвам, че разваляш темата ми и ме обиждаш без НИКОГА да съм работил за теб, че аз дори не те знам и кой си ...
 
От: Предлагам услуги по писане и пренаписване на статии

За начина ми на писане мога да кажа, че е над средното ниво, като са възможни леки проблеми свързани с пунктуацията.

Това не говори добре за теб и бих поспорил много. Един човек, който пише над средното ниво не би трябвало да има проблеми с пунктуацията. Ти ги имаш - значи не си над а си под средното ниво.

От тук следва, че не можеш да си правиш самореклама, защото не се прави така като теб: Да си видял някой да казва: "Елате при мен да ви извърша услугата, обаче знайте, че аз не мога да работя това нещо?!"

Научи се да се рекламираш както трябва, стани добър и си поправи грешките и ще имаш успех. Не се ли научиш - оставаш на това, посредствено ниво, на което си и сам ще се излагаш в твоите обяви, както и други хора, няма да са доволни от теб, както виждам в по-предни на моя коментар.

Успех!
 
От: Предлагам услуги по писане и пренаписване на статии

Да не би вече да е прието да се пише "мой" за множествено число?
 
От: Предлагам услуги по писане и пренаписване на статии

AMitrv прости ми за грешката ... Я погледни човека, който ме критикува пет поста на горе (Waldes) как изписва думата "учтивост" и ми кажи дали ти харесва. Странникът не искам да перефразираш думите ми ясно съм написал, че са "възможни ЛЕКИ проблеми с пунктуацията", което не означава на всяка цена, че ще има проблеми и те ще са много. Но както и да е темата явно е за бокулка след като бе съботирана от някакъв пич, който никога не е работил с мен, не ме познава и е видял два сателитни блога, в които съм писал преди около три-четири години!
 
От: Предлагам услуги по писане и пренаписване на статии

Сега си прегледах личните (автоматично ми дължи бгинфо една каса бира за това) и гледайте как пише: http://www.vytreshni-remonti.com/blog/
Или аз съм неграмотен или има груби грешки в контента.
 
От: Предлагам услуги по писане и пренаписване на статии

Ти явно не четеш какво съм ти отговорил. Много добре знам, че в сайтовете имат грешки знам също, че те помолих за конфиденциалност (погледни си личните) и ти каза, че ще я спазиш нещо, което не направи но аз няма как да очаквам друго от хора като теб.
 
От: Предлагам услуги по писане и пренаписване на статии

Ти явно не четеш какво съм ти отговорил. Много добре знам, че в сайтовете имат грешки знам също, че те помолих за конфиденциалност (погледни си личните) и ти каза, че ще я спазиш нещо, което не направи но аз няма как да очаквам друго от хора като теб.
Хората, от които очакваш каквато и да е конфидициалност или там каквото се води ти цакат пари за драсканиците. Ти си неграмотен, съответно аз вече не съм ти клиент. Защо?
Защото аз не мога да се представя като специалист в дадена ниша и съответно да ми пишат контента неграмотници. Уви, предпочитам да платя малко по-висока сума, но за качествен контент.
Погледни си дубликиращите постове и ше разбереш, защо си неграмотен, в крайна сметка:)
 
От: Предлагам услуги по писане и пренаписване на статии

В крайна сметка мисля, че вече прекаляваш и за да не наруша добрия тон мисля, че е време да спра да ти отговарям. Съжалявам, че въобще си изгубих времето да ти обяснявам очевидни неща. В никакъв случай не искам да работя с такива типове като теб нито за много, нито за малко пари.
 
От: Предлагам услуги по писане и пренаписване на статии

В крайна сметка мисля, че вече прекаляваш и за да не наруша добрия тон мисля, че е време да спра да ти отговарям. Съжалявам, че въобще си изгубих времето да ти обяснявам очевидни неща. В никакъв случай не искам да работя с хора като теб нито за много, нито за малко пари.
Умно решение, но има забележки.
Съвет.
Когато те нападат трети лица, относно дадени услуги, които предлагаш, се дръж подобаващо и не влагай личей хейт.
Неграмотен си, но това може да се обърне като твой плюс, според дубликата.
Изглежда си неграмотен, очевадно, но ти липсва и подход към клиентелата. Уви, ще трябва да забравиш професията ''професионален копирайтър'' и ще трябва да се насочиш към други алтернативи за професионална реализация:)
Успех:)
 

Горе