Предлагам услуги по писане и пренаписване на статии

От: Предлагам услуги по писане и пренаписване на статии

Аз където е трябвало съм се реализирал професионално. Относно забележките ти предполагам знаеш къде ще ти препоръчам да си ги сложиш прояви въображение!
 
От: Предлагам услуги по писане и пренаписване на статии

Аз където е трябвало съм се реализирал професионално. Относно забележките ти предполагам знаеш къде ще ти препоръчам да си ги сложиш прояви въображение!
Проявих съответното въображение, но така и не успя да ми развържеш кесията за статии:)
Продължаваш да допускаш груби грешки в дубликите:)
 
От: Предлагам услуги по писане и пренаписване на статии

Сега си прегледах личните (автоматично ми дължи бгинфо една каса бира за това) и гледайте как пише: http://www.vytreshni-remonti.com/blog/
Или аз съм неграмотен или има груби грешки в контента.

Статията наистина е зле. Личат си проблемите не само с пунктуацията, но и с правилата за пълен, и кратък член, и "стила" на изказване.

Все пак не пречи Вие редовните потребители познаващи нашият сайт от преди да поръчате помощ за вашите ремонти на апартамент, офис или друга недвижима собственост.
 
От: Предлагам услуги по писане и пренаписване на статии

Добре де, вие за 2 лв какво очаквате не мога да разбера? Няма да е върхът на литературното изкуство. Имало правописни грешки. Ми ше има - за тая цена е чудо, че статия има. Изобщо недоумявам как такава услуга може да струва 2 лв, мамка му, на мен цигарите са ми 5,30
 
От: Предлагам услуги по писане и пренаписване на статии

ataka благодаря за подкрепата, но проблема е на друго място. Господинът (Waldes) просто искаше да ми прецака темата и разбира се успя. Той не е работил с мене и прави някакъви смехотворни твърдения на база един сателитен блог, за който ми бяха поръчали преди много време да го пълня със съдържание. Ако беше погледнал по назад в темата вероятно можеше да види други статии написани от мен но той се хваща специално за тези.

Просто цялата история целеше да подбие авторитета ми пред хората тук, но който ме познава знае за какво става въпрос. Все пак апелирам ако има модератори тук да разчистят малко!
 
От: Предлагам услуги по писане и пренаписване на статии

Добре де, вие за 2 лв какво очаквате не мога да разбера? Няма да е върхът на литературното изкуство. Имало правописни грешки. Ми ше има - за тая цена е чудо, че статия има. Изобщо недоумявам как такава услуга може да струва 2 лв, мамка му, на мен цигарите са ми 5,30

Ти цигарите ги пушиш, за да се тровиш, а аз статиите му не ги чета с тази цел.
 
От: Предлагам услуги по писане и пренаписване на статии

Става все по-забавно:)
Коментар към ряпа:
Тема: Предлагам услуги по...
Съботаж на темата ми!
В предприемъч предлагат услугите си и закоръвели филолози:)
Спирам тролването по темата, че става досадно:)
 
От: Предлагам услуги по писане и пренаписване на статии

Става все по-забавно:)
Коментар към ряпа:

В предприемъч предлагат услугите си и закоръвели филолози:)
Спирам тролването по темата, че става досадно:)

E? (Или и мнението под цитата е чуждо)
 
От: Предлагам услуги по писане и пренаписване на статии

Лили, не се бръкай в хейт темите, изглъжда не ти идва отватре:)
 
От: Предлагам услуги по писане и пренаписване на статии

Лили, не се бръкай в хейт темите, изглъжда не ти идва отватре:)

Дбре, нма.
 
От: Предлагам услуги по писане и пренаписване на статии

Браво бе филолог ... oтвАтре !!!

Накрая бях определено затапен от качествен копирайтър:). Как само успя да намери грешки и то при очевадни допуснати такива. Имаш голямо бъдеще, пич. Свалям шапка:)
Понеже спомена, че цитираната от моя милост неграмотна статия е за потъващ сателит, та би ми се искало да видя твоите най-добри произведения, с които се чувстваш горд като доказан копирайтър.
Доколкото знам, този форум дава дуфолоу линкове, така че това би трябвало да те амбицира още повече да се докажеш като качествен копирайтър със съответните линкове.
Вече имаш достатъчно аргументи, за да ме дефийтнеш напълно, като представиш на аудиторията твои зашеметяващи статии и в последствие да оттегля своите жлъчни забележки:)
 
От: Предлагам услуги по писане и пренаписване на статии

Ако случайно си пропуснал аудиторията се запозна със статиите ми още на първа страница в темата благодарение на едно от момчетата, които писа. Аз не твърдя, че пиша "зашеметяващи статии" или нещо от сорта. Твърдя, че не съм неграмотен и мога да го докажа като си сканирам дипломата ми и я пусна да се кефиш ... Разбира се, няма да ти направя това удоволствие защото си много смачкан и не си никакъв мъж най-малкото, защото не си удържа на думата да запазиш конфиденциалността на сателита при положение, че ми обеща. Ако отречеш това си и лъжец.

Ти си поредния кибер престъпник, който "тролва" темите на хората от скука. За теб важат всякакви определения като хейтър, хомлес, безделник и много други защото е много ниско да обиждаш непознати в интернет особено когато не са ти причинили зло. Какво да ти кажа повече. Пожелавам ти да се пръснеш от злоба и това е.

Моля те не ме занимавай с глупостите ти повече.

P.S.

Бях дори така любезен да ти дам линк с отизиви на хора, за които съм писал и не мисля, че е необходимо да ти чета детинщините всеки божи ден.
 
Последно редактирано:

Горе