Предлагам харесвания.

Phantoma

New Member
Рейтинг - 50%
1   1   0
Предлагам харесвания на facebook/фейсбук страници.

Ето и точно какво предлагам:
• Фенове: смесени „български/чуждестранни“
• Харесвания: „50 / 100 / 150 “
• Срок за изпълнение: „24/48 часа“
• Цена на услугата: „0,025$ на харесване“ (при поръчка на 150 - 0,023$)
• Начин на плащане: „Само PayPal“


Как да поръчаме харесвания на страница:
• Линк към страницата:
• Колко фена:
• Имейл / Skype / Лично (някое от 3-те за връзка)

 
Последно редактирано:
От: Предлагам харесвания.

Пробно поръчах 100 харесвания. Доволен съм - за 2 часа станаха. Говорете с момчето за повече ако искате, дали ще се справи.
Коректен е - исках само български фенове и ме компенсира с допълнителни бг фенове за сметка на другите, като предложи и отбив от цената.
 
От: Предлагам харесвания.

Много коректен човек , направих му желаните харесвания и веднага получих 5$ в PayPal , отново много коректен човек.
 
От: Предлагам харесвания.

Видях. Съжалявам, обаче в момента във офиса сме зад някакви проксита, ISA и тем подобни. Мога да ползвам скайп, но немога да добавям абнати.
 
От: Предлагам харесвания.

Какъв е максимума. И колко от тях ще са бг и колко други като проценти.
 
От: Предлагам харесвания.

Извинявай за излишните коментари, но можеш ли да ми дадеш някакъв друг контакт, понеже тук нещата с личните са сложни...
 
От: Предлагам харесвания.

Как стоят нещата с англииските... колко като бройка са. Изпрати ми на ЛС.
 
От: Предлагам харесвания.

Здравей,

Има ли начин Англоезични фенове да си докара.

Пиши ми ЛС
 
От: Предлагам харесвания.

Платих, 4.6, през цялото време докато обсъждахме сделката на лс променяше цени. Мога да дам цитати. Нямах особенно голям проблем с това, но като цяло кво обеща, кво получих.
55-60% българи - реално 10%. т.е. 1/5 от обещаното.
Платих 4,6$ по тема 200, по уговорка ~100 - реално ~50. т.е. 1/4 от обещаното по тема и 1/2 по уговорка.
Пиша тази публикация, оценка на сделка и репутация 49, часа след като съм платил.
 
Последно редактирано:
Аз изпратих съобщение за "поръчка", но все още нямам отговор... малко несериозно...
 

Горе