Продава се: Предлагам чисто нов магазин подходящ за продажба на бижута

kirsen

Active Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте колеги ето новото ми предложение:

Предлагам на пазара ето този интернет онлайн магазин: [URL="http://niski-ceni.com/bgfashion/ [/URL]
Ориентиран към продажба на бижута и аксесоари, но може да бъде пренастроен за всякакви модни артикули.
Създаден е преди няколко дни, чисто нов е, не е работил, зареден е с "демо" продукти, които не се продават и са с цел онагледяване на системата и нейната коректна работа.

За магазина:
Инсталирана и конфигурирана системата Prestashop , надстроена с купена и платена от мен легално от разработчика тема. /предоставям theme-guide и support/
Към момента магазинът е в "демо-тест“ вариант и ще бъде донастроен според желанията и изискванията на новият собственик.

Различното и мога да кажа „предизвикателното“ в този магазин е, че придобивайки [URL="http://niski-ceni.com/bgfashion/[/URL]
получавате 5 различни визии за вашият магазин. Може да ги прегледате от меню /начало/

С две думи: по всяко време в зависимост от нуждите ви, можете да обличате с нова "дреха" сайта, да представяте магазина си като съвсем различен и това няма да влияе на продуктите в него.
Смяната на визията може да се извършва от вас като администратор на системата, само с няколко клика и вие ще разполагате със съвсем нова визия на вашият магазин.
От бутон „начало“ можете да разгледате и другите варианти.

Възможни за най-различни предложения за придобиване:
1. Премествам. изграждам или, инсталирам, конфигурирам и настройвам магазинът на ваш хостинг и домейн и ще изглежда точно както го виждате в момента.
2. Магазинът остава на купеният от мен хостинг и домейн /след изтичане на първата година започвате да си плащате плана на хостинг доставчика.
3. Мога да съдействам за купуване на хостинг и домейн от доставчик по ваш избор, ако нямате и да преместя магазинът там.
Варианти има много.

Принципно, заявявам, че не продавам системата като система или темата като отделна тема на която е изграден магазинът.
Продавам този готов завършен магазин.

Прецених, че така предложен качен на хостинг и домейн, готов настроен, ще може бъдещият му собственик да го разгледа и прецени неговите възможности, визия и функционалност.

Не обявявам цена тук публично, защото не желая цената да бъде подлагана на критики относно това дали е ниска или висока.
Нямам намерение да „подливам“ вода на колеги с ниска цена, но и няма да експлоатирам бъдещите клиенти с непосилна сума.*
Всичко ще бъде в рамките на разумното и за двете страни.

Офертата ми не е насочена към тези които могат и знаят как да си направят интернет магазин и то вероятно по добре от мен, а към тези колеги, които все още се чудят към кого да се обърнат за тази услуга, нямат нужното време или дълго са отлагали в чудене, кой може да свърши това вместо тях.
Бих приел и разгледал предложения и от колеги разработчици, които имат клиент за подобна услуга/разбирай магазин/, но нямат нужното време да отделят за изработка на такъв. Винаги можем да се споразумеем и да работим съвместно и взаимоизгодно.

Приемете, че реших по нов начин да предложа услугите които извършвам.
Благодаря за вниманието.

С уважение желая хубав и успешен ден!

Оставам на разположение за бъдещи въпроси.
[email protected]
Н. Николов

Бих се раздвал, ако обявата ми се разглежда като сериозно бизнес предложение.
 
Последно редактирано:
От: Предлагам чисто нов магазин подходящ за продажба на бижута

:) Вероятно аз, но всички щети са предотвратими. Винаги може да се смени и то няма да е кой знае каква инвестиция.
 
От: Предлагам чисто нов магазин подходящ за продажба на бижута

Добре изглежда, тук-там има бъгове по дизайна на по-малка резолюция. (1024)

Moже ли достъп до админ панела да разгледам какво представлява отвътре. Досега не съм работил с Prestashop.
 
От: Предлагам чисто нов магазин подходящ за продажба на бижута

Успех не е лош
 
От: Предлагам чисто нов магазин подходящ за продажба на бижута

Изпратих ви данни за достъп на лично съобщение.
Относно резолюциите, аз работя на 24" монитор и признавам си не съм тествал на по ниска резолюция.
При мен всичко си е на мястото и изглежда добре. Ще опитам на по ниска за да тествам.
 
От: Предлагам чисто нов магазин подходящ за продажба на бижута

Да побутна темичката нагоре и дано не нарушавам правилата.
 

Горе