Предлагам 1000+ двустранни визитки за 32 лв.

От: Предлагам 1000+ двустранни визитки за 32 лв.

Е кое точно е наглото?
На кого трябва да се извинявам и за какво?
Нито визитките са същите като спецификация, нито мисля, че сме тарикати....БОЖЕ БОЖЕ....
 
От: Предлагам 1000+ двустранни визитки за 32 лв.

Happy George За момента не мога да кажа макар че вече има 5-6 човека желаещи но това е страшно малко по принцип когато няма нещо по-голямо покрай него за да дойде добра цена...
Но ще помисля нещо по темата и ще пиша веднага когато имам какво да предложа. Било то визитки, флаери, брандирани чаши или химикалки...
 
От: Предлагам 1000+ двустранни визитки за 32 лв.

Нагло е това ,че използваш темата на конкурента фирма без дори да питаш. Все едно аз да използвам вашия уеб сайт да рекламирам същите услуги ,които предлагате и вие.
Оставаше само и да подбиеш цената...

Не беше ли по лесно да си направиш нова тема и да си предлагаш услугите там...
 
От: Предлагам 1000+ двустранни визитки за 32 лв.

newfacemedia в действителност офертата ти беше със съвсем други спецификации с повече ексрси и логично на по-висока цена... не е проблема там. Проблема за мен е че когато е в тази тема някой може да сметне, че имаме нещо общо и да ни свърже с добро или с лошо...
И не знам до колко щеше да е в + за мен при положение, че съм се стремил да изградя репутация тук и смятам че съм я постигнал и ако стане с твоята поръчка /недай си боже издънка някаква всичко става. Да кажат колегите тук ааа тоя ли бе той и онзи Григоров знам ги аз не се занимавай.
Ето за това си пусни твоя тема. Офертата ти не беше лоша сигурен съм че ще има много желаещи. Просто мястото не беше в моята.
 
От: Предлагам 1000+ двустранни визитки за 32 лв.

Първо започвам със ЗДРАВЕЙ.
Второ никак не е все едно дали ще пиша в някаква измислена тема в свободен форум или ще публикувам оферта директно на Ваш фирмен уеб сайт.
Цената винаги може да се подбие, но както виждаш цената е за по-дебел картон + двустранно лакиране, тоест нищо общо с предлаганите от Вас визитки.
Както и да е. Нито се чувствам тарикат, нито смятам че съм навредил на някого. Темата е преместена
Успех:)
 
От: Предлагам 1000+ двустранни визитки за 32 лв.

Добре не ми се спори:) както кажеш . Ето темата е преместена:)
 

Горе