Предлагам 20 БЕЗПЛАТНИ статии на български / английски по избрани от вас теми!

darkenergy_

Active Member
Рейтинг - 100%
116   0   0
Условието - да имате добра репутация.
Заглавието избирате вие.
Текстовете ще бъдат на български или английски език - по избор.
Размер на всеки текст - между 300-330 думи.
Уловката - под всеки материал да се упомене авторството ми.
Всеки потребител може да участва с един текст ( в сайт) като напише в темата: заглавие, сайта, в който ще се публикува, имейл, на който да му изпратя материала.
По един текст за сайт, до два материала на човек!
 
Последно редактирано:
От: Предлагам 20 БЕЗПЛАТНИ на български / английски по избрани от вас теми!

ще се възползвам!
 
От: Предлагам 20 БЕЗПЛАТНИ на български / английски по избрани от вас теми!

Отговаряш, колега ;) Очаквам съобщение от теб.

Моля изпращайте ми и имейлите си, освен останалите данни, защото безкрайно се провлачва кореспондецията!

Благодаря.
 
От: Предлагам 20 БЕЗПЛАТНИ статии на български / английски по избрани от вас теми!

И аз да се запиша за промото :))
 
От: Предлагам 20 БЕЗПЛАТНИ статии на български / английски по избрани от вас теми!

Ами, и аз да се наредя на опашката. Дано да отговарям на критериите като новобранец :)
 
От: Предлагам 20 БЕЗПЛАТНИ статии на български / английски по избрани от вас теми!

Започвам нов сайт тези дни на тема "измами". Ако можеш да напишеш нещо по тази тема, най-вече с интернет измамите. Драсни ЛС ако имаш желание да видиш сайта.
 
От: Предлагам 20 БЕЗПЛАТНИ статии на български / английски по избрани от вас теми!

Ако отговарям на условията да се запиша и аз.
Само не разбрах къде да пращаме инфото
 
От: Предлагам 20 БЕЗПЛАТНИ статии на български / английски по избрани от вас теми!

По една статия спечелиха:

w-seo
Asen Popivanov
Netsurfer
freelancer
Traiki
Nedqlkov
Uphero
stoineff
Lubo555
pgplamen
Dessie - не отговаряш на условията, но ще направя компромис.

Изброените колеги да ми изпратят лично с повече информация относно желаното заглавие. Тези, които са изпратили заглавия и имейли, да не пращат отново ;)

Остават още 9 позиции - заинтересованите да пишат в темата.

Благодаря за вниманието.
 
От: Предлагам 20 БЕЗПЛАТНИ статии на български / английски по избрани от вас теми!

Откривам втората 10-ка
 
От: Предлагам 20 БЕЗПЛАТНИ статии на български / английски по избрани от вас теми!

Торбалан и зико - чакам да ми пишете :)

Остават 7.
 
От: Предлагам 20 БЕЗПЛАТНИ статии на български / английски по избрани от вас теми!

1 и за мен, ако може :)
 
От: Предлагам 20 БЕЗПЛАТНИ статии на български / английски по избрани от вас теми!

Ако отговарям на критериите Ви, моля пишете ЛС
Става въпрос за apteka-info.com/news
Поздрави
 
От: Предлагам 20 БЕЗПЛАТНИ статии на български / английски по избрани от вас теми!

По една статия за

Philip
Беджев Стил
E. Ivanov

Остават 4 материала.

Очаквам от всички Вас, колеги, които посочих, да ми изпратите до края на утрешния ден необходимата информация на лично съобщение. В противен случай ще считам, че сте се отказали. Тази публикация няма отношение към онези, които вече ми писаха изпратиха заглавия за статиите си.
 
От: Предлагам 20 БЕЗПЛАТНИ статии на български / английски по избрани от вас теми!

Да взема да се запиша и аз тогава :)
 

Горе