Предлагам 30 долара на месец за 20 минути работа на ден

biaaro

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
63   0   0
Трябва ми човек, който да качва по няколко файла на ден и да трие безумните коментари за деня. Работата е много лека и ако имате опит с това ще приключвате и за 10 минути. Срещу тези 10-20 минути от времето ви, аз ви предлагам 30 долара на месец. Като заплащането е авансово, а ангажимента дългосрочен.

Хора, с които съм работил и познавам имат предимство.

Пращайте мотивационно писмо, автобиографии и CV-та на лично:shock::)

Забравих да допълня, че работата е подходяща за момиче.
 
Я драсни едно ЛС с малко повече информация.
Приятелката ми няма да се разсърди на подобно нещо мисля.
 
Последно редактирано:
От: Предлагам 30 долара на месец за 20 минути работа на ден

+1 - повече информация ако може на ЛС

По здрави!
 
От: Предлагам 30 долара на месец за 20 минути работа на ден

Абе пичове... нали написах на лични. Не мога да седя да рефрешвам темата през 2 минути. Отделно седи въпроса, че това аз да ви пиша е малко ... как да кажа: Странно. Все пак аз давам парите и който иска да вземе парите той трябва да пише.

Ето момичето писа, говорихме и се разбрахме. Има интерес и предприема действие. Сега остана да уточним подробностите и готово.

Вие тука чакате аз да ви пиша...:)
 
От: Предлагам 30 долара на месец за 20 минути работа на ден

biaarro, ми то всичко е от взаимен интерес, въпроса е че един предлага работа ( ти ), а има примерно 10 желаещи, това те поставя в позиция да не пишеш примерно. :) Ама все тая де, така е прав си, който има зор пише. Успех с работата :)
 
Щом предпочиташ да ти се пълни кутията, вместо ти да си избереш някой от кандидатите в темата - да му е честито на момчето в такъв случай :)
 
От: Предлагам 30 долара на месец за 20 минути работа на ден

Намерих си човек!

Извинявам се на всички, на които не съм отговорил лично!
 

Горе