Предлагам: Предлагам 50+ BG сайта за публикации с до 3 линка

Ако може и за мен един списък. Защо е нужно мейл? Съобщенията във форума не вършат ли работа?

Има ли тема на която не пишете статии?
П.П: Идеята на прикачените файловете е, че там ще намерите изчерпателна информация, в т. ч. данни на всеки според Ahrefs и majestic, за да не се налага сами да издирвате и губите време ;)
 
Прикачени файлове има и при изпращането на лични съобщения.

А за темата нямам предвид нещо конкретно към момента.
 
Предлагам, интересни нови списъци за размяна на линкове, топ цени и удобни условия, от които може да се възползвате!
При интерес пишете на ЛС.
 
Може ли да видя сайтовете?
Има ли сайтове със спортна и образователна насоченост?

Приятен ден!

Здравейте,

Има сайтове на всякаква тематика. Ще подбера и конкретните, които ви интересуват. Ще помоля само да ми дадете и-мейл, защото незнам поради, каква причина не мога да ви изпратя ЛС.

Поздрави
 
Здравейте,

И аз вчера не успявах от първ път да изпратя съобщение, нито да прикачвам файлове. Сега ще отговоря на всички, които писаха и на ЛС.
 
Бъг ли има нещо или недоглеждам нещо, че не мога да ти отговоря на лс-то :confused:

Здравейте,

Само на вас не успях да изпратя списъците. Ако може, опитайте отново да драснете на ЛС.
 
Предлагам и нов списъм сайтове за "Мода". Заинтересованите да изпращат ЛС с и-мейл за повече детайли.
 
Услуги и цени са в процес на актуализации. Временно се извиняваме за неудобството!
 
Последно редактирано:

Горе