Предлагам: Предлагам 50+ BG сайта за публикации с до 3 линка

Здравейте на всички и честита Коледа!

За WebFen, писах ви на посочения и-мейл. Имате и списък, както и всичко необходимо!
Ако имате въпроси, оставам на линия.

За Pesho1234, списък с извадки на метрики и генериран трафик, както и цени ще предоставя на и-мейл, когато ми осигурите такъв!
Ще бъда на линия и за вас, както и за всички останали проявили интерес към услугите!



Поздрави!
 
този не се ли продава?
Здравей,

Всъщност самия сайт не се продава. Той е един от многото в списъците, за които говорим. Продават се линкове в него ;)
 
Честита Нова 2021 година на всички! С пожелания за здраве, щастие и много професионални успехи!

Отново сме на линия и готови за работа. За всички, които имат интерес за предлаганите услуги, може да пишете тук или на ЛС.

Поздрави!
 
Здравейте , възможно ли е да видя листа със сайтовете и съответно какъв трафик биха генерирали ?

Благодаря !
 
Здравейте , възможно ли е да видя листа със сайтовете и съответно какъв трафик биха генерирали ?

Благодаря !
Здравейте. Възможно ли е да ми дадете Ваш актуален имейл на ЛС. ;)
 
  • Like
Реакции: jmb
Може ли сайтове + цени. Плащането може ли да се извърши през paypal ?
Здравейте. За да ви изпратя списък-сайтове ще помоля за имейл. Списък предоставям само на ЛС. Плащания към момента по банков път. Издаваме фактури! Очаквам актуален и-мейл на ЛС, мерси, за което ;)
 
Моля за списък, цени и условия. Благодаря

Здравейте,

Може ли да ми предоставите и-мейл, където да пратя списъците?

Мерси предварително!


п.п: Всички останали трябва вече да имат отговор на лични съобщения и/или списъци.
 
Здравейте,

Може ли да ми предоставите и-мейл, където да пратя списъците?

Мерси предварително!


п.п: Всички останали трябва вече да имат отговор на лични съобщения и/или списъци.
[email protected]
 

Горе