Предлагам Facebook реклама в няколко активни страници ( над 2 000 000 седмичен рийч)

webmast367

Well-Known Member
Рейтинг - 95.7%
22   1   0
Предлагам Facebook реклама в активнa страницa

Здравейте, Предлагам Facebook реклама в активнa страницa с над 107 000 фена и над 1 000 000 седмичен рийч!

Рекламираме всичко, което не нарушава законите на Република България, или правилата на Facebook.
Тоест без еротични, хазартни, измамни и др. подобни материали!

Всяка реклама ще бъде обсъдена индивидуално според самата реклама, и от очакванията на клиента!
Публикуването ще става в точно определено време от клиента, ако то е свободно!

Рекламата е най-подходяща за допълнителен трафик на новинарски сайтове, или на сайтове с забавна тематика.
Разбира се може да се рекламира абсолютно всичко, като ефекта зависи от това, колко ще бъде интересен на аудиторията в страниците ни!


ЦЕНИ!!!

1 публикация - 10 лева.
5 публикации - 40 лева.

НА ВСЕКИ 10 ЛИНКА БОНУС 1 линк!
 
Последно редактирано:
От: Предлагам Facebook реклама в няколко активни страници ( над 2 000 000 седмичен ри

Вдигам темата!
ПРОМОЦИЯ!!!
10 линка с до 20 реда текст цена 50 лева. (в 5те страници 2 000 000 рийч) При комбинация с тийнейджърската страница 10 линка 80 лева. Тя има вече над 650 000 седмичен рийч! Тоест всички общо около 2 700 000 седмично достигане!

Линковете ще бъдат публикувани в описанията на снимки.
ПРИМЕР:
Промоция на слъчневи очила ---> ЛИНК
 
От: Предлагам Facebook реклама в няколко активни страници ( над 2 000 000 седмичен ри

Up!!! Свободен за поръчки!
 
От: Предлагам Facebook реклама в няколко активни страници ( над 2 000 000 седмичен ри

здравей , дай скайп за контакт моля , поздрави!
 
От: Предлагам Facebook реклама в няколко активни страници ( над 2 000 000 седмичен ри

Вдигам темата! Сводобен за поръчки
 
От: Предлагам Facebook реклама в няколко активни страници ( над 2 000 000 седмичен ри

Пускам няколко промоционални пакета дългосрочна реклама за празниците.

30 дни по 1 публикация на ден - цена 200 лева.
30 дни по 2 публикации на ден- цена 350 лева.
30 дни по 3 публикации на ден - цена 500 лева.
 
От: Предлагам Facebook реклама в няколко активни страници ( над 2 000 000 седмичен ри

Вдигам темата с празнична промоция.
1 публикация - 10 лева.
5 публикации - 40 лева. + 1 публикация бонус
10 публикации - 80 лева. + 2 публикации бонус
20 публикации - 150 лева. + 3 публикации бонус
 
От: Предлагам Facebook реклама в няколко активни страници ( над 2 000 000 седмичен ри

Аз използвах услугата - 5 публикации , събраха от най-голямата страница 6к клика. Получих и бонус публикация.
 
От: Предлагам Facebook реклама в няколко активни страници ( над 2 000 000 седмичен ри

Здравейте,

Аз имам интерес и по-конкретно за страница с таргет група 17-18 годишни за България.

Моля за телефон или скайп на ЛС.

Николай
 
От: Предлагам Facebook реклама в няколко активни страници ( над 2 000 000 седмичен ри

Имате лично съобщение. Поздрави!
 
От: Предлагам Facebook реклама в няколко активни страници ( над 2 000 000 седмичен ри

Да вдигна темичката с пожелание за Весело изкарване на празниците.
Също и уведомявам, че страница номер 1 вече е 105 000+ фена и 1МИЛИОН+ седмично достигане прикачвам и прясна снимка. Виж файлът 13662
Тъй, като спешно се нуждая от малко захранване на PayPal акаунта ми ще пусна няколко промоционални пакета хем за по-бързото захранване. хем и да почета и аз празниците!

ЕТО И ПРОМО ПАКЕТИТЕ!
Пакет 1: 5 публикации - 15$
Пакет 2: 10 публикации - 25$
Пакет 3: 20 публикации - 40$
Нападайте, че ми трябва малко$ за системка и домейнче :p

Ето и Малко статистика на публикациите в голямата страница:
Реклама на дамски дрехи (за съжаление слабичко) - между 2000 - 5000 достигнати (среден анализ) Кликове между 50-200 на пост. Възможни причини липсата на интерес, към въпросните дрехи, или грешен подход на рекламата (ще се експериментира допълнително)
Реклама на гръцки песни - 20 000 до 50 000 достигнати - 1000 - 3000 клика (Относително)
Реклама на новинарски и забавни медийни сайтове - Между 10 000 и 30 000 среден рийч - между 1000 - 3000 клика.

В останалите 4 страници не следя анализи, тъй като се публикува доста често в тях най-различни неща. При последния анализ преди месец 4-те взети заедно правеха долу горе, колкото тази с 105 000 фена.

Длъжен съм да отбележа, че страниците не могат да носят отговорност дали публикацията Ви ще бъде харесана и достигнала до много хора, тъй като това зависи изцяло от публикацията! И всяка една публикация е различна сама по себе си, както и интереса който ще получи! Моята работа е да публикувам съдържанието, което искате, а Ваше задължение е да подготвите кампанията си на ниво! С каквото мога помагам (Безплатно) но все пак това са фенове насила не можем да ги накараме да имат интерес!

Относно магазини според мен и 50 човека са достатъчни да посетят, ако от тях 2-3 закупят това си е добра инвестиция! На забавни и интересни публикации ефекта е пре задоволителен, тъй като фейсбук набутва оферти от 200$ за 44-50хил достигнати.

И последно, ако не сте готови да рискувате набутването с някаква дребна сума за тестване на реклама то по-добре сменяйте бизнеса :)

ПРОМО пакетите са само няколко, тъй като не ми достигат 8-10$ за това няма да определям точен брой първите ще намажат после цената си е същата, а който иска :)

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ !
 
От: Предлагам Facebook реклама в няколко активни страници ( над 2 000 000 седмичен ри

Остават още 1-2 промо пакета вече запълних празнината, която липсваше в акаунта :D
 
От: Предлагам Facebook реклама в няколко активни страници ( над 2 000 000 седмичен ри

ПРОМО ПАКЕТИТЕ вече не се предлагат! Остават първоначалните цени!
 
От: Предлагам Facebook реклама в няколко активни страници ( над 2 000 000 седмичен ри

ОФЕРТАТА ВЕЧЕ НЕ Е АКТУАЛНА!!! РЕКЛАМА СЕ ПРЕДЛАГА САМО В СТРАНИЦАТА С 105 000+ ФЕНА ЦЕНА ПО-ДОГОВАРЯНЕ СПРЯМО ПУБЛИКАЦИИТЕ, КОИТО ЩЕ СЕ ПУСКАТ! 1 100 000 СЕДМИЧЕН РИЙЧ!

РАЗПРОДАВАМ страници! Който има интерес да пише лично! Също търся да купя, или разменя БГ страници за Чуждестранни!
 
От: Предлагам Facebook реклама в няколко активни страници ( над 2 000 000 седмичен ри

Прати ми линкс към страниците, които продаваш, на ЛС, моля.
 
От: Предлагам Facebook реклама в няколко активни страници ( над 2 000 000 седмичен ри

Здравейте, за момента се предлага реклама само в 1 страница 107 000+ фена 1 200 000 достигане на публикациите.
1 публикация 10 лева.
5 публикации 40 лева.
 
От: Предлагам Facebook реклама в няколко активни страници ( над 2 000 000 седмичен ри

Здравейте, за момента се предлага реклама само в 1 страница 107 000+ фена 1 200 000 достигане на публикациите.
1 публикация 10 лева.
5 публикации 40 лева.

Aко може и на мен на лични страницата. Благодаря.
 
От: Предлагам Facebook реклама в няколко активни страници ( над 2 000 000 седмичен ри

Здравейте, изпратил съм на всички информация на ЛС и съм отговорил на запитванията. Поздрави
 

Горе