Предлагам guest blogging - $3 за статия

snux

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
38   0   0
Предлагам guest blogging - $3 за статия в няколко МНС сайта. Сайтовете за сега са с ПР0, но скоро не е имало ъпдейт.
Тематиките на сайтовете са следните:
Teas
Wedding Dresses
Home decoration - curtains
Humidifiers
Cameras and electronics

Ако някой има интерес да ми пише на ЛС. Плащане PayPal или Банка.
 
Последно редактирано:
От: Предлагам guest blogging - $3 за статия

зле е тази услуга внимавайте какво поръчвате!
 
От: Предлагам guest blogging - $3 за статия

зле е тази услуга внимавайте какво поръчвате!

Няма как да знаеш, дали е зле или не, тъй като не си поръчвал. Първо поръчай и после коментирай.

ПП Добре тролваш, очаквам да ми вдигаш темата за укитата всеки ден, че заминавам на почивка
 
Последно редактирано:
От: Предлагам guest blogging - $3 за статия

да сега търся къде да троля и аз отивам малко на почивка ама се връщам на 10 няма страшно :lol:
 
От: Предлагам guest blogging - $3 за статия

Промени си темата - guest blogging - гост блогване, което е безплатно, ся термините няма да променяш, някак заглавието е NO SENSE
 
От: Предлагам guest blogging - $3 за статия

Промени си темата - guest blogging - гост блогване, което е безплатно, ся термините няма да променяш, някак заглавието е NO SENSE

Нямам опция за промяна или поне не я виждам. Иначе ДП е пълен с подобни оферти
 
От: Предлагам guest blogging - $3 за статия

Промени си темата - guest blogging - гост блогване, което е безплатно, ся термините няма да променяш, някак заглавието е NO SENSE
Аз не съм много съгласен с това. Ако сайт ''куц кон от незнайно родопско село'' иска да публикува статия с линк в сайт ''расов ат от конюшната на Бъкимганският дворец'', някак си няма да мине само с усмивка ми се струва:)
 
От: Предлагам guest blogging - $3 за статия

Аз не съм много съгласен с това. Ако сайт ''куц кон от незнайно родопско село'' иска да публикува статия с линк в сайт ''расов ат от конюшната на Бъкимганският дворец'', някак си няма да мине само с усмивка ми се струва:)

Чакай бе, кой ти е казал, че трябва да одобряваш всички статии? Попринцип самото понятие Guest Blogging се ползва за безплатно публикуване от гост блогъри.
 

Горе