Предлагам SEO

anaboliii

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте , предлагам сео - услуги. В бранша съм от много време и имам големи успехи и то в силно натоварени ниши!!! Пишете на лично при интерес.
 
От: Предлагам SEO

М-м-м, "Прекрасно" описание на предлаганите услуги.
 
От: Предлагам SEO

Най-после един истински специалист на пазара. Ако има безплатно ревю се записвам отсега.


А как реши, че е добър без портфолио?
Към автора: Аз лично не бих ти дал да пипаш по моя сайт ако не ми предоставиш портфолио от сайтове, на които си правил СЕО, представи се, от колко години се занимаваш с това, за кого си работил, твои сайтове, отзиви.....?
Тога изглежда като оферта във вестника" Продавам банани", ще имаш поръчки ако опишеш по - добре работата си.:|
 
От: Предлагам SEO

А как реши, че е добър без портфолио?
Към автора: Аз лично не бих ти дал да пипаш по моя сайт ако не ми предоставиш портфолио от сайтове, на които си правил СЕО, представи се, от колко години се занимаваш с това, за кого си работил, твои сайтове, отзиви.....?
Тога изглежда като оферта във вестника" Продавам банани", ще имаш поръчки ако опишеш по - добре работата си.:|

Следващият път ще пиша накрая "шеговито". А когато е сериозно- "неШеговито"
 
От: Предлагам SEO

Регистриран от 2011 г, с 23 мнения и червена ряпа. Сигурно си "оправил" много сайтове :lol:
 
От: Предлагам SEO

Здравейте , предлагам сео - услуги. В бранша съм от много време и имам големи успехи и то в силно натоварени ниши!!! Пишете на лично при интерес.
Кат' те гледам колко си грамотен ми се РЕВЕ!
 

Горе