Предлагам SMS реклама в образователен уеб сайт

Jekov Plamen

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте на всички.Правя една кратка промоция на SMS реклама (1.20 с ДДС) в образователен уеб сайт съдържащ теми,реферати,разработки,доклади и прочие...

Става въпрос за Тук

Трафика в уеб сайта е около 70-80 посещения дневно и се покачва с всеки изминал ден.Вътре за момента всичко е безплатно и следователно привлича аудитория......
Все още гарантиран трафик за вашите уеб сайтове не мога да Ви предложа.Пробните реклами които направихме отчетоха около 10 посещения дневно.
Рекламата която предлагам е ЛИНК и ще стои в десният ъгъл на уеб сайта във всички страници.
Продължителността на реклама е 1 година от датата на публикуване.

Промоцията на цена от 1.20 е за първите 5 рекламодателя.

Моля всички използвали услугата да напишат по един коментар :)

Поздрави :)
 
От: Предлагам SMS реклама в образователен уеб сайт

Не предлагаш ли размяна на линкове?
 
От: Предлагам SMS реклама в образователен уеб сайт

Важили още офертата от 1,20 за линк
 
От: Предлагам SMS реклама в образователен уеб сайт

Само да те предупредя, че можеш да гризнеш дървото от гугъл с тия линкове. А печалбата от смс-и ще ти е нищожна. Получавал съм предупреждение за манипулиране на PR заради точно такива линкове.
 
От: Предлагам SMS реклама в образователен уеб сайт

Абе що всеки сайт с наблъскани ма'триали за преписване в него се нарича "образователен"? По къв въпрос точно ще се "образовам"? Питам щото съм проЗ не схватям одма...
 
От: Предлагам SMS реклама в образователен уеб сайт

Важили още офертата от 1,20 за линк

Да все още има 3 свободни места за линкове
 
От: Предлагам SMS реклама в образователен уеб сайт

Само да те предупредя, че можеш да гризнеш дървото от гугъл с тия линкове. А печалбата от смс-и ще ти е нищожна. Получавал съм предупреждение за манипулиране на PR заради точно такива линкове.

Благодаря за информация.Ще изчакам за изреве гугъл и предполагам ще се наложи да ги махна..
 

Горе