Предлага се професионална поддръжка, разработка и създаване на фирмени блогове

tanipo

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
16   0   0
Ако имате фирмен сайт* или електронен магазин ние ще създадем фирмен блог към него и ще публикуваме 10 статии месечно, като линкваме от тях към ваши продукти. Услугата включва:

- инсталация на фирмен блог + основни плъгини + настройки
- всеки месец 10 статии на релевантна тема 400-500 думи + снимка в уредени права за ползване
- линкове от статиите към продукти или други страници във фирмения сайт
- автоматични публикации от блога към Facebook и twitter.
- събмит на статиите в svejo.net
- интеграция на фирмено съдържание ( снимки на продукти, описание на услуги ) в статиите


* Ако нямате сайт, той ще бъде създаден като бонус към блога ако запишете абонамент за 12 месеца

За цени пишете на ЛС като пратите вашият сайт или ако нямате такъв фирмата и предмета и на дейност.
 
От: Предлага се професионална поддръжка, разработка и създаване на фирмени блогове

А имате ли нещо като портфолио с което можете да покажете качеството си на работа и какво сте направили до сега?
 
От: Предлага се професионална поддръжка, разработка и създаване на фирмени блогове

Благодаря за въпроса, уместен е.
В случая насочващи може да са датата ми на регистрация в този форум, броя на мненията ми, репутацията ми и трейдъра. Сериозните запитвания ще получат ПФД със списание, което съм издавал.
Искам да обърна внимание, че си запазвам правото да подбирам на кого отговарям и с кой работя, така че не всеки ще получи отговор.
 

Горе