Предложение за баннати от adsense?

От: От: От: От: Предложение за баннати от adsense?

Както споменах, освен всичко си и неграмотен, допускаш грешки, не пишеш правилно. (Примерно това може да сметнеш за заяждане.)

Иначе коментирам, когато има какво да кажа по някоя тема, и то коментирам от собствен опит. Посочвам ти реални грешки, които си направил и които сега в момента ги виждам. От теб зависи дали ще ги поправиш или ще продължаваш да мислиш, че ти мисля лошото! Ако исках да ти навредя, нямаше да ти посочвам грешките.

А колкото до неуникалното съдържание, адсенс имат и такова изискване - в сайта да има съдържане, което да е полезно за потребителите, сайтове със съдържание, което е изцяло копи-пейст се следят изкъсо и постепенно отпадат от адсенс. Но изглежда, че не знаеш правилата им.

А колкото това до източниците на статиите - давам ти съвет, кое е правилно да направиш, ти ако искаш го приемай, ако искаш недей.

А пък ако знаеш каква глупост написа само... :

Айде, да стане по-сеирджийско... и аз да се заям (+ още няколко пропуска, които ги оставям на теб):lol:
 
От: От: От: От: От: Предложение за баннати от adsense?

Айде, да стане по-сеирджийско... и аз да се заям (+ още няколко пропуска, които ги оставям на теб):lol:

А ти видя ли му сайта, че пишеш това или пишеш наизуст?
 
От: От: От: От: От: От: Предложение за баннати от adsense?

А ти видя ли му сайта, че пишеш това или пишеш наизуст?

Аз му казах в предния си пост, че има за какво да го баннат и от това, което стана ясно в темата, се потвърди.

Не знам защо остана с впечатлението, че го защитавам.8)
 
От: От: От: От: От: От: От: Предложение за баннати от adsense?

Аз му казах в предния си пост, че има за какво да го баннат и от това, което стана ясно в темата, се потвърди.

Не знам защо остана с впечатлението, че го защитавам.8)

Не, напротив, не съм останал с това впечатление, просто питам, защото щеше да ми бъде интересно странично мнение, щях да питам какво мислят другите, дали са съгласни с мен или не. :)
 
От: Предложение за баннати от adsense?

Странникът лесно е да критикуваш , покажи твоя сайт да го видим. Човека ти отговори , защото ти се направи на важен , че съм имал грешки пък ти също допускаш.
Моите грешки допускам , защото бързам. Има разлика от неграмотен и от пунктуационни грешки. Не може да обиждаш хората с лека ръка а да не гледаш себе си.
Не виждам защо трябва да се спори за простотии , темата е друга. Послушах ви и съм коригирал каквото мога , каквото не мога сега ,ще е за в бъдеще.
Отново благодаря за съветите.
 
От: Предложение за баннати от adsense?

Еми какво... първо ме обвини, а сега ми благодариш за съветите. Добро поведение имаш.

А относно правописа - няма безгрешни, всеки греши, обикновено не обръщам внимание на това. Подсказах ти, ти го прие като заяждане. Но истината е, че имаш правописни грешки в сайта. Знаеш ли колко е грозно за посетител да влезе в сайта и да види текст или менюта в сайта да са с правописни грешки?
 
От: Предложение за баннати от adsense?

Предполагам , не съм перфектен с граматиката , знам колко е грозно , забелязвал съм го и по известните сайтове.Толкова си мога колега все пак се грижа сам за него и имам едно бебе на главата , но се опитвам да смогвам.Важното е да сме живи и здрави и да бъдем позитивни.Засегнах се ,защото до сега съм пуснал 3 теми в форума и 3-те се разводниха и стана голямо спамене.Аз ти казах още в началото ,че си прав за повечето неща.Хайде със здраве , ако все пак някой му изпадне надежден заместител на адсенс да сподели , на мен ми е ясно ,че по - добри от адсенса няма, но все пак.
 
От: Предложение за баннати от adsense?

тези от GloAds само на импресии ли плащат или и на клик и импресиите как ги отчитат от уникални посещения или всичко
 
От: Предложение за баннати от adsense?

тези от GloAds само на импресии ли плащат или и на клик и импресиите как ги отчитат от уникални посещения или всичко
Плащат на импресии, за отчитането не съм се заглеждал, защото в момента въртя основно адверсал.
Правя с експерименти с теорията на колегата, че повече импресии дават по-висок eCPM и е по д-бре да въртиш само една мрежа.
 
От: От: Предложение за баннати от adsense?

Плащат на импресии, за отчитането не съм се заглеждал, защото в момента въртя основно адверсал.
Правя с експерименти с теорията на колегата, че повече импресии дават по-висок eCPM и е по д-бре да въртиш само една мрежа.

Къде е по-голяма далавера с импресиите в адкеш или глоадс?Торбалан с какво впечатление си от адверсал?
 
От: Предложение за баннати от adsense?

Абе.. с какви сайтове вадите тези 10 цента на 1000 импресии - може ли някой да си сподели сайта, че ми стана интересно... щото горе долу толкова се печели от Етаргет и Изиадс....
 
От: Предложение за баннати от adsense?

Аз ползвам Glo Ads ето реф. линк 1000 импресии 10 цента. Имате право на 3 банера, което прави по 30 цента на 1000 импресии. Плаща се на месец. Минималната сума за теглене е 1 долар. Плащането е с ПейПал. Удобно е.
 
От: Предложение за баннати от adsense?

Я го прати тоя сайт на лично да си изкажа и аз компетентното мнение...


Предполагам , не съм перфектен с граматиката , знам колко е грозно , забелязвал съм го и по известните сайтове.Толкова си мога колега все пак се грижа сам за него и имам едно бебе на главата , но се опитвам да смогвам.Важното е да сме живи и здрави и да бъдем позитивни.Засегнах се ,защото до сега съм пуснал 3 теми в форума и 3-те се разводниха и стана голямо спамене.Аз ти казах още в началото ,че си прав за повечето неща.Хайде със здраве , ако все пак някой му изпадне надежден заместител на адсенс да сподели , на мен ми е ясно ,че по - добри от адсенса няма, но все пак.
 
От: От: Предложение за баннати от adsense?

Аз ползвам Glo Ads ето реф. линк 1000 импресии 10 цента. Имате право на 3 банера, което прави по 30 цента на 1000 импресии. Плаща се на месец. Минималната сума за теглене е 1 долар. Плащането е с ПейПал. Удобно е.

Регнах се там преди седмица , видях ги в една тема.Ще ги пробвам днес да видя за какво иде реч,на друг сайт.
 
От: Предложение за баннати от adsense?

Единствено не съм сигурен колко коректен е броячът им. По - скоро отчита уникални посещения, а не импресии, но и това не се удря с Аналиткса ми. Малко повече показва. Иначе не откривам друга зависимост 1000 импреси 10 цента. Без значение от броя на кликовете върху тях. Поне до сега съм доволен. Става за сайтове, които имат трафик от ФБ, или импресиите са на невидими, или слабопосещавани места (където има ниска вероятност да кликне потенциалния потребител, или заинтересован)
 
От: Предложение за баннати от adsense?

Абе.. с какви сайтове вадите тези 10 цента на 1000 импресии - може ли някой да си сподели сайта, че ми стана интересно... щото горе долу толкова се печели от Етаргет и Изиадс....
Не знам аз не съм особено доволен от адкеш : това имам за 4 дни
като ползвам две вътрешни реклами а другите са ми на адсенс

Импресии за 30 дни:
33 250
Приходи за 30 дни:
1.23 EUR
Кликове за 30 дни:
66
Кликаемост за 30 дни:
0.20 %

ще тествам другите дето колегата даде
 
От: От: От: Предложение за баннати от adsense?

Къде е по-голяма далавера с импресиите в адкеш или глоадс?Торбалан с какво впечатление си от адверсал?
На мен лично повече ми харесва Adversal (реф) - 20$ лимит PayPal, само дето малко по-трудно одобряват искат поне 50к импресии на месец.

adversal.jpg


Абе.. с какви сайтове вадите тези 10 цента на 1000 импресии - може ли някой да си сподели сайта, че ми стана интересно... щото горе долу толкова се печели от Етаргет и Изиадс....
Изиадс могат да ме хванат за огромния, тежкарлъка им е по-голям от на Гошо, а покритие нула.
С етаргет/ххтпуул за няколко месеца не съм успял да докарам такова eCPM, да не казвам че CTR-а е доста по-трагичен.
За сайтове с шит трафик Adwersal и GloAds (реф) са доста по-добре.
IMHO ако те одобрят от Adwersal действаш там, ако не GloAds.
 
Последно редактирано:

Горе