Предложение за направа на интернет магазин

kirsen

Active Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте, позволявам си да отворя нова тема в секция „Уебмастърски Пазар” с цел търсене на работа като freelancer и предлагане на това което мога да правя.

На вниманието на тези които искат да имат интернет Online магазин, но все още не са направили своят избор, кой да изработи такъв за тях.

Моето предложение е следното:

Предлагам изработка, инсталиране, конфигуриране, настройване или кой както иска така да го разбира на магазин като този:
[url]http://niski-ceni.com/test10/en/ [/URL]
Това е нарочно представено „демо”, на една нова стилна тема, с цел онагледяване на визия, функционалност и възможности на магазинът. В никакъв случай, това не е окончателно настроен магазин.
Всичко в “демото” е в тестов вариант и може да се доработи, и надгради по желание на клиента.
По-скоро, представям визията за да се добие представа какво може да бъде направено.
Мога да предложа разнообразие от различни визии и функционалности за изграждане на интернет магазини.
Предлагам и допълнително запознаване със работата на системата и настройки на темата, с цел сами да настройвате, зареждате и модифицирате своят собствен магазин.
Оказвам пълно съдействие.
Благодаря за отделеното време, а за заинтересованите, оставам на разположение.
[email protected]
 
От: Предложение за направа на интернет магазин

Добро утро на всички.
Ето и моето ново предложение за изработка на интернет магазин, на една красива тема подходяща за продажба на часовници и аксесоари.
Демо: http://niski-ceni.com/test11
Всеки който има желание да притежава интернет магазин като посоченият в демото, няма нужнните познания или достатъчно свободно време за да си изработи сам, може да направи задание към мен и аз да свърша всичко това.
Цената е абсолютно приемлива, срокът за изработка е кратък, качеството е на ниво.
На разположение съм, дори и само като консултация.

Хубав и успешен ден на всички!
Поздрави!
[email protected]
 
От: Предложение за направа на интернет магазин

На разположение съм, дори и само като консултация.

Как седи въпроса с превеждането на сайтове който са на престашоп?
 
От: Предложение за направа на интернет магазин

Как седи въпроса с превеждането на сайтове който са на престашоп?
Магазин изработен, конфигуриран и настроен от мен, може да бъде преведен на езика който желаете в случай, че предоставите превода.
Всяка една тема я купувам на английски и след това я превеждам на желаният език.
За всеки език различен от българският е нужно да ми бъде предоставен превод.
Ако се касае за български превод, няма пречка магазинът да бъде изцяло на български език.
Естетсвено не бих се справил с китайски, суахили, бургинди и др. такива. :) /това в кръга на шегата/
 

Горе