Предложение за посредничество за охр.услуги

Aramis

Active Member
Здравейте колеги,
Занимавам се с частна охранителна дейност и имам оферта за членове на форума:

Предлагаме следните услуги:
1. Физическа охрана;
2. Охрана със СОТ;
3. Изграждане на видеонаблюдение, контрол на достъп, турникети, бариери, и тн..
4. Отдалечено видеонаблюдение;
5. Консултации в сферата;
Фирмата е позиционирана в София, в други градове работим с подизпълнители, или с наши служители-в зависимост от локацията и поръчката. Имаме възможност да поемем клиент в цяла България.

Предложението ми към членове на форума е : при осигурен клиент, давам 10 процента от месечната печалба, без никакъв ангажимент от ваша страна. Ако клиентът използва еднократна услуга-10 процента от цялата печалба. За изплащането на процентите подписваме предварителен договор, преди подписването на договора с клиента. От наша страна ще имате пълен съпорт при провеждане на срещи, преговори, презентация на фирмата и всичко необходимо.

В резюме-ако клиент сключи договор за физическа охрана с нас, човекът който го е намерил, получава всеки месец 10 процента от печалбата на фирмата без да прави абсолютно нищо за целия период на договора/ цената и разходите за фирмата, както и месечната печалба ще бъдат обсъдени предварително с посредникът/. Ако клиент сключи договор за изграждане на техника, човекът който го е намерил, получава еднократно 10 процента от печалбата на фирмата.
Има опция и за постоянен ангажимент към фирмата като търговски представител.

За повече подробности, информация за фирмата, предложения-ЛС.
Поздрави.
 
Последно редактирано:
От: Предложение за посредничество за охр.услуги

Ъп на темата!
Услугата може да се предлага практически навсякъде: административни и бизнес сгради, магазини, складове, цехове, производствени бази, частни къщи, апартаменти...
 
От: Предложение за посредничество за охр.услуги

Това според мен на беше за ЛС. Даже, ако имате сайт, може да го плеснеш тука.
В кои градове от страната имате изградени структури? Пиши директно тука, на ЛС ще обсъждаме други тайни въпроси :wink:
 
От: Предложение за посредничество за охр.услуги

Това според мен на беше за ЛС. Даже, ако имате сайт, може да го плеснеш тука.
В кои градове от страната имате изградени структури? Пиши директно тука, на ЛС ще обсъждаме други тайни въпроси :wink:
Едитнах малко първото мнение, относно сайта, темата не е с рекламна цел а и съм много нов да слагам линкове:)
Всякакво инфо на ЛС.
 
От: Предложение за посредничество за охр.услуги

Едитнах малко първото мнение, относно сайта, темата не е с рекламна цел а и съм много нов да слагам линкове:)
Всякакво инфо на ЛС.

Охраната означава сигурност и доверие, дай малко в тази посока и осветли фирмата
 
От: Предложение за посредничество за охр.услуги

Охраната означава сигурност и доверие, дай малко в тази посока и осветли фирмата
Мисля си че ако някой проявява интерес, без проблем може да драсне едно ЛС, с което да иска всичко интересуващо го.
 
От: Предложение за посредничество за охр.услуги

Пусни ми инфо за фирмата.
 

Горе