Продава се: Предложение за придобиване на интернет магазин

Дискусията в 'Продава се' стартирана от nikolov42, Февру 6, 2019.

1. nikolov42

nikolov42 Member

Рег.:
    Март 30, 2015
    Съобщения:
    124
    Харесвания:
    19
    Точки:
    18
    Подарете с любов!
    Прекрасна идея за предстоящия празник 14 февруари.
    Наближава един от най-обичаните празници за всички влюбени - Свети Валентин.
    Хрумна ми предложение с което бихте могли да зарадвате и изненадате вашия любим човек, а същевременно с това да му дадете шанс в живота за собствено развитие.
    Какво имам предвид:
    Подарете на вашия любим или любима, ето този чисто нов Интернет Online магазин https://beauty.zavas.online
    На разумно прилична цена, по ниска дори от тази на китайски телефон Huawei/шегичка/, вие бихте могли не само да подарите радост, а и поле за изява и развитие за свой собствен и независим бизнес.

Създаден специално за извършване на търговска дейност, инсталиран, конфигуриран и настроен. Тестван, работи коректно./продуктите в него са демонстративни и не са включени в сделката/

Към момента е на subdomain и при желание ще бъде прехвърлен на предоставен ваш хостинг и домейн.
    Всички подробности по предложението ще обсъдим с удоволствие в нарочен разговор между нас.
    Уверявам ви, че съм изключително добронамерен и с удоволствие ще ви въведа в необятното море на интернет търговията.
    Хубав и успешен ден колеги!
    Допълвам: При същите условия мога да предложа и този магазин, но него ще е нужно да го доконфигурираме според вашите нужди: http://we-like.online

Последно редактирано: Февру 13, 2019
  2. manuel

manuel Active Member

Рег.:
    Февру 24, 2012
    Съобщения:
    220
    Харесвания:
    42
    Точки:
    28
    Рядко чета този форум, но ... искрено се надявам че тази тема е шега нали?

sstankov харесва това.
  3. zlatko0o

zlatko0o Active Member

Рег.:
    Окт 16, 2011
    Съобщения:
    464
    Харесвания:
    61
    Точки:
    28
    Най-лошият маркетинг, който съм виждал.. :D

4. mgrozdanov

mgrozdanov Member

Рег.:
    Дек 16, 2010
    Съобщения:
    286
    Харесвания:
    14
    Точки:
    18
    Място:
    София
    Ти нямаш ли си любима да и го подариш? :D

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice