Предложение за "текстописане" от непрофесионалист.

hmpred

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте!
Отдавна следя форума и ми е много интересен и полезен. Доста неща съм научил, някои даже успешно съм приложил в практиката. Моите професионални занимания са в друга област, но намирам време и за странични дейности.
Малко ми е неудобно да се набутвам сред толкова много професионалисти, но все пак реших да си предложа услугите. Влече ме да си пиша за разни работи и това е причината да се появя пред вас. Мисля, че мога да го правя грамотно и (понякога :)) дори интересно. Нямам почти никакъв опит със сайтове, не знам какво е „спинване”, не си броя думите, когато пиша. Това сигурно е голям недостатък, но понякога може и да бъде предимство. Нещата, които пиша, са изцяло плод на собствените ми мисли и чувства и със сигурност са оригинални. Клишетата и копи-пейста в мрежата са толкова много, че току виж някой оцени подобаващо моята неопитност. Ако пък не - здраве да е!
Със сигурност мога да обещая коректност и отговорност към това, което правя.
Поддържам си един изцяло авторски блог за форекс (от подписа ми), от който човек може да добие някаква представа за начина ми на мислене и писане.
Предпочитани теми: политика, икономика, форекс, спорт, ... здравословно хранене, живота, вселената и всичко останало :).
Успех на всички!

На базата на отзивите от ревютата слагам цени:
300 думи - 5 лв.
500 думи - 8 лв.

Публикувани статии от безплатните ревюта:
Как да се подготвим за първия учебен ден?
Как да бъдем винаги във форма?
 
Последно редактирано:
От: Предложение за "текстописане" от непрофесионалист.

Спинване - взимаш текст от мрежата и го разбъркваш така, че да е уникален.
Трябва да броиш думите - няма как да ти се плати за текст на две части, който не се знае от колко думи са. Ако ги пишеш на уорд, долу в ъгъла има брояч.
Успех и не се притеснявай да си пускаш обявите ;)
 
Т.е. не просто не ги правите тези неща, но и не сте се поинтересували как точно става.

Ето тук идва проблемът.
Да не говорим, че става въпрос за много прости практики, които се ползват професионално из целия свят, но не - Вие сте уникален и няма защо да се интересувате.

Все пак, от прочетеното в блага Ви виждам, че владеенето Ви на българския език е на едно наистина добро ниво /прочетох два абзаца, по 1 от двете последни статии/.
 
От: Re: Предложение за "текстописане" от непрофесионалист.

Т.е. не просто не ги правите тези неща, но и не сте се поинтересували как точно става.

Ето тук идва проблемът.
Да не говорим, че става въпрос за много прости практики, които се ползват професионално из целия свят, но не - Вие сте уникален и няма защо да се интересувате.

Все пак, от прочетеното в блага Ви виждам, че владеенето Ви на българския език е на едно наистина добро ниво /прочетох два абзаца, по 1 от двете последни статии/.

Разбира се, че това е преувеличено! Знам за какво става въпрос. Исках да наблегна на факта, че не съм професионалист. Възприели сте го твърде буквално. ;-)
 
От: Предложение за "текстописане" от непрофесионалист.

Безплатно или платено предлагаш писането, не видях да си сложил цени
 
От: Предложение за "текстописане" от непрофесионалист.

Братленце, много готино представяне, изключително много се изкефих. Сложи си някакви цени, трябва да поработиш над форматирането. Малко трудно се четът такива "стени" от текст. Трябва задължително да следиш броя на думите си и уникалността.

Първото става с Microsoft Word или някоя друга онлайн услуга. За уникалността е малко спорен въпроса, но аз и колегите използваме най-много Advego Plagiatus. Ако имаш някакви въпроси, бих бил радостен да ти помогна, макар и аз да съм от по новите писатели тук - със сигурност не съм професионалист. Успех!
 
От: Предложение за "текстописане" от непрофесионалист.

Благодаря за вниманието на тези, които писаха! Естествено, че имам представа и за броя думи, и за уникалността... Може би с представянето си малко съм "пресолил манджата", но всички вие по някакъв начин се занимавате с маркетинг и знаете, че при представяне на нов продукт трябва да се акцентира върху неговата различност и недостатъците му да се превърнат в предимство.

П. С. Вече сложих цени.
 
От: Предложение за "текстописане" от непрофесионалист.

С тестова цел - по един текст безплатно.

Класирам ли се в критериите за 1 безплатен текст? :)
 
От: Предложение за "текстописане" от непрофесионалист.

Щом ще има без пари и аз се кандидатирам :)
 
От: Предложение за "текстописане" от непрофесионалист.

Щом ще има без пари и аз се кандидатирам :)

sixking и Странникът, дайте си заявките на ЛС и после ще се разберем за подробностите.
 
Re: От: Предложение за "текстописане" от непрофесионалист.

На английски пишеш ли? Ако да мога ли да взема безплатен тест?
 
От: Re: От: Предложение за "текстописане" от непрофесионалист.

На английски пишеш ли? Ако да мога ли да взема безплатен тест?
На английски? Нямам самочувствие за това как ще се справя и отговорът е не. На ЛС ще ти предложа вариант...
 
  • Like
Реакции: dnc
От: Предложение за "текстописане" от непрофесионалист.

Мога ли и аз да взема едно ревю на образователна тематика? Успех с услугата.
 
От: Предложение за "текстописане" от непрофесионалист.

Гледам, че има и други колеги заявили безплатен текст, не знам как върви работата с тях, но аз получих своя и съм много доволен. Статията можете да откриете тук:

Колегата пише вярно, аз грешки не открих, може и да има, но не са фрапантни, щом не съм ги забелязал. Стилът му е леко докачлив, дори леко есеистичен(не знам дали така се казва, абе прилича а есе), много подходящ за аудиторията на сайта ми. Предполагам, че ако статията трябва да е на много сериозна тематика ще изключи закачките и ще се справи. Адвегото отсече 100% уникалност. Това ми се е случвало през последната 1 година само веднъж на моя статия и то текстът беше за лични наблюдения върху определен казсус. Много съм доволен от статията. Не мога да кажа как ще се класира, не е оптимизирана за търсачките, ама все пак и малко за хората трябва да помислим при писане. Чете се супер лесно, на един дъх както се казва. Ами това е от мен. Пуснах я във страници във фб, като за сега се привличат потребители.

Накратко казано 5 от 5, ако използвам формата за ревю от една друга тема.

Успех на колегата с услугата. Като имам нужда от статии с подобна стилистика, определено ще гопотърся.
 
От: Предложение за "текстописане" от непрофесионалист.

Ако има още безплатни ревюта, бих се възползвал.
Пиши на ЛС - тема, изисквания...
 
От: Предложение за "текстописане" от непрофесионалист.

Ако има още ревюта - записвам се ;-)
 
От: Предложение за "текстописане" от непрофесионалист.

Ако има още ревюта - записвам се ;-)
Бях решил последното да бъде за traiki, но той нещо не се обади, така че - който от вас двамата първи изпрати заявка на ЛС - получава последния безплатен текст!
 

Горе