Предложение за "текстописане" от непрофесионалист.

От: Предложение за "текстописане" от непрофесионалист.

Освен @kamentk, някой друг ще изкаже ли впечатления, нали за това се правят тези безплатни ревюта.
 
От: Предложение за "текстописане" от непрофесионалист.

Освен @kamentk, някой друг ще изкаже ли впечатления, нали за това се правят тези безплатни ревюта.
Да, очаквам от още двама човека. Може би обяснението е, че времето съвпадна с почивните дни и хората си имат по-приятни занимания. :)
 
От: Предложение за "текстописане" от непрофесионалист.

Аз ползвах ревю за статия. Останах доста приятно изненадан от качеството на текста. Статията Как да бъдем винаги във форма? е написана грамотно, информацията е поднесена разбираемо. Като трябва да оценя качеството на услугата, бих дал висока оценка. Бих ползвал за напред услугите му в платен вариант, както и бих ви го препоръчал на всички, които се нуждаят от интересно поднесена информация за вашите проекти, сайтове и тн.

Желая успех на hmpred в копирайтърството, защото конкуренцията е голяма, но по-добрите винаги се открояват.
 
От: Предложение за "текстописане" от непрофесионалист.

Аз ползвах ревю за статия. Останах доста приятно изненадан от качеството на текста. Статията Как да бъдем винаги във форма? е написана грамотно, информацията е поднесена разбираемо. Като трябва да оценя качеството на услугата, бих дал висока оценка. Бих ползвал за напред услугите му в платен вариант, както и бих ви го препоръчал на всички, които се нуждаят от интересно поднесена информация за вашите проекти, сайтове и тн.

Желая успех на hmpred в копирайтърството, защото конкуренцията е голяма, но по-добрите винаги се открояват.

Благодаря за оценката! Ще се радвам на бъдещи задачки от теб. :)
 
От: Предложение за "текстописане" от непрофесионалист.

Аз бях първият, който получи безплатно ревю, и в същото време съм последният, който дава отзиви за това. :)

Не ограничих hmpred по никакъв начин, дадох му свобода за действие. Посочих му насоката по която да пише, и в краен случай му избрах една тема, която е още по-обширна. hmpred се справи добре, успя да обедини и двете неща. Статията която получих е добра, хубава, отлична. Не забелязвам никакви правописни или стилистически грешки. Добре оформена мисъл, последователност в изложенията. И което приятно ме изненада: статията е добре оптимизирана, което подсказва, че hmpred може да се справя и да пише статии, които са добре оптимизирани относно онпейдж seo - а това, този факт означава, че той може напълно спокойно да поиска по-високо заплащане за своите статии, защото предлага качество.
 
От: Предложение за "текстописане" от непрофесионалист.

Колеги, безплатните ревюта приключиха с положителни отзиви. :) Благодаря за коректността и добрите думи на Странникът, kamentk и lubo555! Очаквам вашите предложения за работа.
Успех на всички!
 
От: Предложение за "текстописане" от непрофесионалист.

Здравейте!
Ето едно нетрадиционно предложение.
Сайтове всякакви, интереси всякакви... Сетих се, че някой може да има нужда и от текстове в стихотворна форма, т.е. стихоплетство :) по зададена тема. Смея да твърдя, че мога да го правя, и че не става въпрос за елементарно и плоско римуване. Както забелязвате, обаче, не го наричам и поезия.
Разбира се, творческият процес тук е доста по-сложен, съответно времето за създаване и цената ще бъдат доста по-големи. Заданието също трябва да е подробно описано (с какво настроение, доколко сериозно, доколко задълбочено и т.н.).
Ако някой проявява интерес, на ЛС ще му изпратя примерни неща, които съм си правил някога. Но безплатни ревюта няма да има. :)

П.С. Не отварям отделна тема, за да не се пречкам излишно, защото предполагам, че няма да има кой знае какъв интерес...
 

Горе